Кафедра СП — одна з найпрестижніших кафедр НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського", яка першою в Україні розпочала підготовку фахівців з комп'ютерних систем проектування у 1972 році. Кафедра СП здійснює підготовку фахівців для науково-дослідної, проектної і організаційно-управлінської діяльності у галузі застосування сучасних інформаційних технологій у проектуванні найрізноманітніших об'єктів штучного середовища людини і інформатизації функціонування організацій та установ.

News > Site News > Списки груп - втуп 2018
Списки груп - втуп 2018

 На підставі наказів про зарахування на навчання з 01 вересня 2018 року

 Наказ 2639-с: Про розподіл студентів за навчальними групами 

 По студентському складу Інституту прикладного системного аналізу, 1 курс, освітній рівень «магістр» Спеціальність 122 Комп’ютерні науки


 Освітньо-наукова програма підготовки ДА-81мн


  1.  Клещ Кирило Олегович
  2.  Куб'юк Євгеній Юрійович
  3.  Ткачук Андрій Віталійович
  4.  Яковчук Олег Костянтинович

Освітньо-професійна програма підготовки ДА-81мп

  1. Балан Катерина Григорівна 
  2. Бєлан Михайло Сергійович 
  3. Бондар Роман Миколайович 
  4. Будьонний Данило Юрійович 
  5. Волошина Ольга Сергіївна 
  6. Герасименко Артем Павлович 
  7. Григоренко Світлана Олексіївна
  8. Грицай Аліна Юріївна 
  9. Єременко Олена Сергіївна 
  10. Єрошенко Олександр Сергійович
  11. Касьянчук Ігор Вячеславович
  12. Кравчук Олександр Юрійович 
  13. Кулаковська Тетяна Олегівна 
  14. Кулик Олександр Вікторович 
  15. Ліченко Сергій Сергійович 
  16. Паляничко Костянтин Анатолійович 
  17. Пивоваров Євген Олександрович
  18. Рейфман Михайло Аркадійович
  19. Рябчинський Валерій Олегович
  20. Степаніщева Валерія Сергіївна 
  21. Філімонов Ігор Олександрович


Освітньо-професійна програма підготовки ДА-82мп

  1. Баглай Тетяна Владиславівна 
  2. Бевз Дмитро Олександрович
  3. Бондар Максим Іванович
  4. Бороменський Святослав Олександрович
  5. Бузинний Олександр Михайлович 
  6. Вітюк Олег Валерійович 
  7. Голуб Катерина Дмитрівна 
  8. Ковальчук Людмила Володимирівна 
  9. Левочко Владислав Сергійович 
  10. Лобода Станіслав Станіславович 
  11. Михайленко Олег Максимович 
  12. Муратов Павло Андрійович 
  13. Рудий Михайло Андрійович 
  14. Худяков Антон Станіславович 
  15. Шпрінгер Олексій Сергійович

Наказ : Про розподіл студентів за навчальними групами

По студентському складу Інституту прикладного системного аналізу, 1 курс, освіти, На підставі наказів про зарахування на навчання з 01 вересня 2018 року за спеціальностями, сформованих в Єдиній державній базі з питань

Спеціальність 122 Комп’ютерні науки ДА-81

  1. Бажина Марія Сергіївна 
  2. Вдовика Богдан Олегович 
  3. Велика Вероніка Володимирівна 
  4. Вознюк Владислав Володимирович 
  5. Головін Богдан Олександрович 
  6. Гумницький Володимир Вікторович 
  7. Дзюбчик Олександр Леонідович 
  8. Дурда Роман Євгенович 
  9. Єрмолов Денис Юрійович 
  10. Желєзнова Валерія Сергіївна 
  11. Кангін Ілля Юрійович 
  12. Коваленко Тетяна Володимирівна 
  13. Коваль Діана Олександрівна 
  14. Колесник Вадим Дмитрович 
  15. Кубишка Катерина Сергіївна 
  16. Кущовий Денис Ігорович 
  17. Люлька Руслан Олександрович 
  18. Москаленко Єлизавета Ігорівна
  19. Недайкаша Євгеній Сергійович 
  20. Переяславський Сергій Костянтинович
  21. Попелюк Микола Миколайович 
  22. Северин Максим Сергійович 
  23. Сіркович Арсен Ігорович 
  24. Солоха Богдан Ростиславович 
  25. Стринжа Андрій Олегович 
  26. Таран Анастасія Ігорівна 
  27. Трифанов Дмитро Олександрович
  28. Харитонова Дарія Сергіївна 
  29. Цимбалюк Роман Сергійович

Спеціальність 122 Комп’ютерні науки ДА-82

  1. Буря Олексій Віталійович 
  2. Василюк Данило Ігорович 
  3. Волошина Марина Олегівна
  4. Гапонюк Максим Олексійович 
  5. Герасименко Денис Олександрович 
  6. Герасимова Марина Єгорівна 
  7. Даниленко Анастасія Вадимівна 
  8. Демарецький Олег Святославович
  9. Дениченко Станіслав Юрійович 
  10. Дорошенко Владислав Вікторович 
  11. Зайцев Кирило Юрійович 
  12. Калюжна Тетяна Олександрівна 
  13. Калюх Андрій Володимирович 
  14. Карпенко Сергій Андрійович 
  15. Козаченко Ілля Валерійович 
  16. Комісар Світлана Володимирівна 
  17. Літвінський Андрій Олександрович 
  18. Лобач Гліб Юрійович 
  19. Мотрук Єгор Олегович 
  20. Муравльов Андрій Дмитрович 
  21. Панчак Остап Ігорович 
  22. Полєщук Владислав Олександович 
  23. Прокопенко Катерина Сергіївнa 
  24. Редька Максим Юрійович 
  25. Семенченко Володимир Володимирович
  26. Скицюк Станіслав Андрійович 
  27. Терещук Богдан Анатолійович 
  28. Троценко Мартін-Джерольд 
  29. Холодков Данііл Юрійович

Спеціальність 122 Комп’ютерні науки ДА-83

  1. Бондаренко Станіслав Дмитрович 
  2. Варшавський Анатолій Олександрович
  3. Вітківський Віктор Анатолійович 
  4. Вороной Микита Юрійович
  5. Гречко Денис Миколайович
  6. Гречухов Микита Іванович 
  7. Данько Мирослава Олегівна 
  8. Заброцький Артемій Романович 
  9. Карасьов В'ячеслав Валерійович 
  10. Кобзар Сергій Іванович 
  11. Козінцева Анна Олексіївна 
  12. Коновал Володимир Олексійович 
  13. Копилаш Роман Русланович
  14. Ліщенко В`ячеслав Владиславович 
  15. Муль Світлана Сергіївна 
  16. Нагорний Андрій Олегович
  17. Найда Богдан Міланович 
  18. Нікітін Богдан Денисович 
  19. Орлюк Олена Валентинівна 
  20. Павлюк Владислав Олександрович 
  21. Пишний Владислав Андрійович 
  22. Руденко Давид Сергійович
  23. Ткачук Тарас Сергійович 
  24. Хом`як Карина Віталіївна
  25. Хоменко Антон Олексійович 
  26. Хоміч Ліна Ігорівна
  27. Цибін Максим Дмитрович
  28. Чайковський Владислав Вікторович 
  29. Шалабанов Борис Олексійович
  30. Шевчук Євгеній Ігорович