Кафедра СП — одна з найпрестижніших кафедр НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського", яка першою в Україні розпочала підготовку фахівців з комп'ютерних систем проектування у 1972 році. Кафедра СП здійснює підготовку фахівців для науково-дослідної, проектної і організаційно-управлінської діяльності у галузі застосування сучасних інформаційних технологій у проектуванні найрізноманітніших об'єктів штучного середовища людини і інформатизації функціонування організацій та установ.

News > Site News > Списки зарахованих з 01 вересня 2019 на перший курс за державним замовленням
Списки зарахованих з 01 вересня 2019 на перший курс за державним замовленням

ІПСА - Спеціальність: 122 Комп'ютерні науки. Cписки зарахованих на 1 курс

Списки зарахованих з 01 вересня 2019 на перший курс за державним замовленням на основі повної загальної середньої освіти

Квота-1 

  1. Божко Дмитро Петрович 
  2. Дуда Максим Віталійович 
  3. Марковський Павло Павлович

Загальний конкурс

  1. Алексійчук Катерина Олександрівна 
  2. Архипов Роман Володимирович 
  3. Бабічев Ілля Олексійович
  4. Білан Вадим Андрійович
  5.  Бондаренко Даниїл Олександрович 
  6. Бородавко Віталій Володимирович 
  7. Бурдейний Артем Олександрович 
  8. Бурков Антон Олексійович 
  9. Бут Ігор Олегович 
  10. Васін Максим Сергійович 
  11. Вертило Андрій Олегович 
  12. Вітковський Данило Олександрович
  13. Воробйов Георгій Ігорович 
  14. Гапон Максим Олегович 
  15. Герасимчук Андрій Олегович 
  16. Гриценко Катерина Георгіївна 
  17. Деньгуб Дар`я Сергіївна 
  18. Джадан Валентина Василівна 
  19. Дідок Тарас Андрійович 
  20. Дідух Станіслав Костянтинович 
  21. Добровольський Олексій Романович 
  22. Захарчин Надія Романівна 
  23. Захарчук Ольга Богданівна 
  24. Зелікман Борис Владиславович 
  25. Зиблий Євгеній Олександрович 
  26. Зінчак Анастасія Андріївна
  27. Іванов Владислав Євгенович 
  28. Іжокіна Тетяна Олександрівна 
  29. Кагарлицький Роман Євгенійович 
  30. Коваль Максим Дмитрович 
  31. Коваль Павло Сергійович 
  32. Кожемякін Володимир Андрійович 
  33. Колесник Віктор Ярославович
  34. Константий Ростислав Валентинович 
  35. Косюк Олексій Михайлович 
  36. Крушельницький Ілля Михайлович 
  37. Кузнецов Тимофій Сергійович 
  38. Кухленко Максим Вадимович 
  39. Лавріненко Вероніка Олександрівна 
  40. Лихопол Єва Романівна 
  41. Лобанов Денис Артемович 
  42. Людомирський Юрій Михайлович 
  43. Маєвська Катерина Сергіївна 
  44. Макрушин Андрій Миколайович 
  45. Мамонов Володимир Володимирович 
  46. Марко Вадим Вячеславович 
  47. Межевич Анна Сергіївна 
  48. Мельник Антоній Михайлович 
  49. Мінюк Валерія Русланівна 
  50. Мосійчук Юлія Олександрівна 
  51. Насікан Дмитро Юрійович 
  52. Наумчик Максим Сергійович 
  53. Неплюєва Ярина Вікторівна 
  54. Павленко Іван Миколайович 
  55. Первій Михайло Віталійович 
  56. Підгорний Віталій Васильович 
  57. Погуляка Богдан Олександрович 
  58. Покрас Олександр Олександрович 
  59. Поляков Ян Петрович 
  60. Поплавський Владислав Олегович 
  61. Потапов Андрій Андрійович 
  62. Пустовойт Павло Михайлович 
  63. Разумовська Єлизавета Володимирівна 
  64. Романенко Святослав Валерійович 
  65. Садовська Ірина Ігорівна 
  66. Свирида Анастасія Володимирівна 
  67. Севериненко Артем Андрійович 
  68. Сєров Іван Сергійович 
  69. Скоропляс Іван Павлович 
  70. Скочко Єлизавета Дмитрівна 
  71. Смаглюк Любов Ігорівна 
  72. Смульський Дмитро Ігорович 
  73. Соловйова Наталія Олександрівна 
  74. Степашко Аліна Юріївна 
  75. Супрунюк Юлія Володимирівна 
  76. Терещенко Денис Сергійович 
  77. Теслюк Володимир Юрійович 
  78. Титарчук Владислав Ігорович 
  79. Товстенко Назарій Андрійович 
  80. Тригуб Артем Павлович 
  81. Троцюк Роман Григорович 
  82. Угнівенко Дар`я Олексіївна 
  83. Фіщук Кирило Олександрович 
  84. Хитрий Микола Сергійович 
  85. Хім`як Максим Миколайович 
  86. Царик Аліна Василівна 
  87. Царьов Максим Олександрович 
  88. Шаблій Володимир Сергійович 
  89. Шакір`янова Катерина Сергіївна 
  90. Шатіхін Євген Олексійович 
  91. Шафорост Анна Сергіївна 
  92. Шевцов Андрій Вікторович 
  93. Шелепало Данило Олегович 
  94. Шеруда Андрій Володимирович 
  95. Шляхов Данило Сергійович 
  96. Шулєнін Олександр Максимович 
  97. Юрченко Олена Володимирівна 
  98. Яровий Сергій Сергійович