Кафедра СП — одна з найпрестижніших кафедр НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського", яка першою в Україні розпочала підготовку фахівців з комп'ютерних систем проектування у 1972 році. Кафедра СП здійснює підготовку фахівців для науково-дослідної, проектної і організаційно-управлінської діяльності у галузі застосування сучасних інформаційних технологій у проектуванні найрізноманітніших об'єктів штучного середовища людини і інформатизації функціонування організацій та установ.

News > Site News
Site News
Вступникам до магістратури: ЄВІ — 1 липня

До першого іспиту - тиждень!

Нагадуємо, що єдиний вступний іспит з іноземної мови відбудеться 1 липня.

Перевірте та роздрукуйте запрошення-перепустку у своїх кабінетах учасника ЄВІ за посиланням. Вам необхідно зазначити номер екзаменаційного листка та пін-код, обрати 2020 рік, виконати просту арифметичну процедуру та зайти до кабінету. У кабінеті перейдіть на вкладинку «Запрошення».

Не забудьте прибути до пункту тестування завчасно!

Що потрібно взяти з собою?

  1. екзаменаційний листок (обов’язково оригінал з мокрою печаткою та підписом);
  2. запрошення-перепустка;
  3. документ, що посвідчує особу (паспорт, ID-картка, закордонний паспорт, безтермінова посвідка на постійне місце проживання – причому це має бути той самий документ, який вказаний у вас у екзаменаційному листку);
  4. маска або респіратор;
  5. антисептики;
  6. пляшка з прозорою водою без наліпок на пляшці;
  7. чорна ручка (при автоматизованій перевірці зчитується ВИКЛЮЧНО чорне чорнило).

Смартфони, розумні годинники, розумні окуляри, браслети-трекери, навушники та інші гаджети потрібно буде залишити біля входу до приміщення або віддати на зберігання відповідальному за пункт.

Докладніше на сайті pk.kpi.ua

Хай щастить!

 
Захист бакалаврів 2020

Захист бакалаврів відбудется з 15 по 19 червня 2020 р.

Захист буде проходити в онлайн режимі. Початок роботи ДЕК об 11:00 кожного дня.

Голова ДЕК - зав.каф. Петренко А.І.

15.06.20 

  1. Материнська Софія Василівна
  2. Полозюк Катерина Олександрівна
  3. Гірянський Богдан Петрович
  4. Корнієнко Олександр Сергійович
  5. Домілевський Олександр Сергійович
  6. Онищенко Єлизавета Андріївна
  7. Семчишин Володимир Миколайович
  8. Нагога Анастасія Тарасівна
  9. Халета Марія Вікторівна
  10. Хроленко Ярослав Олексійович
  11. Кеба Сергій Петрович

16.06.20 

  1. Стасевич Олексій Михайлович
  2. Григорян Борис Валерійович
  3. Воловик Іван Максимович
  4. Терещенко Олександр
  5. Білоус Євгенія Юріївна
  6. Сиротюк Олександр Васильович
  7. Спітковський Владислав Ігорович
  8. Леонов Вадим Васильович
  9. Чернюк Андрій Олександрович
  10. Мошняга Назар Вадимович
  11. Вохранов Ілля Анатолійович

17.06.20 

  1. Бойко Ксенія Олегівна 
  2. Александрова Тетяна Олександрівна 
  3. Кузьмінова Анна Анатоліївна 
  4. Кравченко Богдан Євгенович 
  5. Ладан Ольга Олександрівна 
  6. Фецун Анна Володимирівна 
  7. Шкульова Катерина Сергіївна
  8. Гнилоскуренко Михайло Святославович
  9. Маркіна Софія Павлівна
  10. Беляєв Євгеній Андрійович
  11. Лесик Богдан Олександрович

18.06.20 

  1. Бєлашов Роман Ігорович
  2. Хвастунов Денис Ігорович
  3. Кiсіль Іван Володимирович 
  4. Саядов Ільмар Ісмаїл огли 
  5. Линовський Андрій Олексійович 
  6. Данилюк Василь Миколайович 
  7. Брижатенко Руслан Олегович 
  8. Грудович Володимир Іванович 
  9. Слєпцова Ольга Олегівна
  10. Тіхонов Андрій Миколайович 
  11. Михед Євгеній Миколайович 

19.06.20 

  1. Попов Григорій Олексійович 
  2. Домашевський Денис Ігорович 
  3. Андрущенко Анна Владиславівна
  4. Калюжний Єгор Юрійович 
  5. Сідельников Назар Андрійович
  6. Петренко Марія Миколаївна 
  7. Титоренко Олександр 
  8. Соловей Владислав Олександрович
  9. Василевич Богдан Сергійович 
  10. Сахань Артем Дмитрович 
  11. Матвієнко Валентина Олександрівна
 
Увага! Зміни вступу до магістратури

У поточному році процедура вступу до магістратури зазнала змін

2020 скасували  додатковий іспит для абітурієнтів з шифром спеціальності не 122,

Слід підкреслити, що цього року документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно.

Ще більше інформації на сторінці вступу до магістратури 

 
Захист магістерських дисертацій 2020

Захист магістерських дисертацій 2020

У зв'язку з продовженням карантину до 22 травня, кафедра СП буде проводити захист магістерських дисертацій в online режимі

20 травня об 11:00 з використанням застосунку Skype відбудеться захист магістерських дисертацій, студентів 6 курсу (ДА-81мн)

До захисту запрошуються:

  • Клещ Кирило Олегович
    тема: "Узагальнений ітераційний метод мінімальної нев’язки (GMRES) для рішення систем лінійних рівнянь з несиметричними розрідженими матрицями великої розмірності "
    (керівник - Петренко А.І. в.о. зав. каф. СП, д.т.н., проф.)
  • Куб'юк Євгеній Юрійович
    тема: "Високопродуктивні обчислення у розподіленому середовищі з використанням парадигми потоків даних"
    (керівник - Харченко К.В. доцент кафедри СП, к.т.н.)
  • Ткачук Андрій Віталійович
    тема: "Аналіз та рефакторинг програмного коду з використанням бази знань"
    (керівник - Булах Б.В., доцент кафедри СП, к.т.н.)
  • Яковчук Олег Костянтинович
    тема: "Дослідження методів рукописного введення інформації в IoT системах"
    (керівник - Харченко К.В. доцент кафедри СП, к.т.н.)
Долучитися
 
Увага! Зміни ключових дат

Шановні абітуріенти, у звязку карантином графік вступу зазнав змін

Ми будемо тримати вас в курсі, тож слідкуйте за новинами КПІ

Оновлені ключові дати для вступу на 1й курс

та для вступу на 5й курс

 
Списки 1ого курсу 2019-2020

Інтелектуальні сервіс-орієнтовані розподілені обчислювання

Cпеціальність 122: Комп’ютерні науки

 ДА-91, ДА-92, ДА-93

Attachments:
FileFile sizeLast Modified
Download this file (Списки 1ого курсу ІПСА  2019.pdf)Списки 1ого курсу ІПСА 2019240 Kb14/08/2019 13:32
 
Списки зарахованих з 01 вересня 2019 до магістратури

Магістри за освітньою програмою: Інтелектуальні сервіс-орієнтовані розподілені обчислювання

Денна форма навчання

Інститут прикладного системного аналізу

Спеціальність: 122 Комп`ютерні науки.

Освітньо-наукова програма підготовки:

  1. Борисов Руслан Олександрович 
  2. Голубець Богдан Віталійович 
  3. Гузєв Артем Олексійович 
  4. Дядюшка Максим Іванович

Освітньо-професійна програма підготовки: 

  1. Білозуб Владислав Дмитрович 
  2. Бражник Максим Русланович 
  3. Горбатенко Сергій Юрійович 
  4. Корчагін Іван Олександрович 
  5. Крапивка Микита Андрійович 
  6. Кутас Дмитро Віталійович 
  7. Левочко Владислав Сергійович 
  8. Марченко Тарас Вікторович 
  9. Меліхов Арсеній Олександрович
  10. Мосіна Марина Олегівна 
  11. Паріс Сергій Павлович 
  12. Самонюк Тетяна Вікторівна 
  13. Сахар Владислав Сергійович 
  14. Тихун Інна Олександрівна 
  15. Шевляков Дмитро Сергійович
 
Списки зарахованих з 01 вересня 2019 на перший курс за державним замовленням

ІПСА - Спеціальність: 122 Комп'ютерні науки. Cписки зарахованих на 1 курс

Списки зарахованих з 01 вересня 2019 на перший курс за державним замовленням на основі повної загальної середньої освіти

Квота-1 

  1. Божко Дмитро Петрович 
  2. Дуда Максим Віталійович 
  3. Марковський Павло Павлович

Загальний конкурс

  1. Алексійчук Катерина Олександрівна 
  2. Архипов Роман Володимирович 
  3. Бабічев Ілля Олексійович
  4. Білан Вадим Андрійович
  5.  Бондаренко Даниїл Олександрович 
  6. Бородавко Віталій Володимирович 
  7. Бурдейний Артем Олександрович 
  8. Бурков Антон Олексійович 
  9. Бут Ігор Олегович 
  10. Васін Максим Сергійович 
  11. Вертило Андрій Олегович 
  12. Вітковський Данило Олександрович
  13. Воробйов Георгій Ігорович 
  14. Гапон Максим Олегович 
  15. Герасимчук Андрій Олегович 
  16. Гриценко Катерина Георгіївна 
  17. Деньгуб Дар`я Сергіївна 
  18. Джадан Валентина Василівна 
  19. Дідок Тарас Андрійович 
  20. Дідух Станіслав Костянтинович 
  21. Добровольський Олексій Романович 
  22. Захарчин Надія Романівна 
  23. Захарчук Ольга Богданівна 
  24. Зелікман Борис Владиславович 
  25. Зиблий Євгеній Олександрович 
  26. Зінчак Анастасія Андріївна
  27. Іванов Владислав Євгенович 
  28. Іжокіна Тетяна Олександрівна 
  29. Кагарлицький Роман Євгенійович 
  30. Коваль Максим Дмитрович 
  31. Коваль Павло Сергійович 
  32. Кожемякін Володимир Андрійович 
  33. Колесник Віктор Ярославович
  34. Константий Ростислав Валентинович 
  35. Косюк Олексій Михайлович 
  36. Крушельницький Ілля Михайлович 
  37. Кузнецов Тимофій Сергійович 
  38. Кухленко Максим Вадимович 
  39. Лавріненко Вероніка Олександрівна 
  40. Лихопол Єва Романівна 
  41. Лобанов Денис Артемович 
  42. Людомирський Юрій Михайлович 
  43. Маєвська Катерина Сергіївна 
  44. Макрушин Андрій Миколайович 
  45. Мамонов Володимир Володимирович 
  46. Марко Вадим Вячеславович 
  47. Межевич Анна Сергіївна 
  48. Мельник Антоній Михайлович 
  49. Мінюк Валерія Русланівна 
  50. Мосійчук Юлія Олександрівна 
  51. Насікан Дмитро Юрійович 
  52. Наумчик Максим Сергійович 
  53. Неплюєва Ярина Вікторівна 
  54. Павленко Іван Миколайович 
  55. Первій Михайло Віталійович 
  56. Підгорний Віталій Васильович 
  57. Погуляка Богдан Олександрович 
  58. Покрас Олександр Олександрович 
  59. Поляков Ян Петрович 
  60. Поплавський Владислав Олегович 
  61. Потапов Андрій Андрійович 
  62. Пустовойт Павло Михайлович 
  63. Разумовська Єлизавета Володимирівна 
  64. Романенко Святослав Валерійович 
  65. Садовська Ірина Ігорівна 
  66. Свирида Анастасія Володимирівна 
  67. Севериненко Артем Андрійович 
  68. Сєров Іван Сергійович 
  69. Скоропляс Іван Павлович 
  70. Скочко Єлизавета Дмитрівна 
  71. Смаглюк Любов Ігорівна 
  72. Смульський Дмитро Ігорович 
  73. Соловйова Наталія Олександрівна 
  74. Степашко Аліна Юріївна 
  75. Супрунюк Юлія Володимирівна 
  76. Терещенко Денис Сергійович 
  77. Теслюк Володимир Юрійович 
  78. Титарчук Владислав Ігорович 
  79. Товстенко Назарій Андрійович 
  80. Тригуб Артем Павлович 
  81. Троцюк Роман Григорович 
  82. Угнівенко Дар`я Олексіївна 
  83. Фіщук Кирило Олександрович 
  84. Хитрий Микола Сергійович 
  85. Хім`як Максим Миколайович 
  86. Царик Аліна Василівна 
  87. Царьов Максим Олександрович 
  88. Шаблій Володимир Сергійович 
  89. Шакір`янова Катерина Сергіївна 
  90. Шатіхін Євген Олексійович 
  91. Шафорост Анна Сергіївна 
  92. Шевцов Андрій Вікторович 
  93. Шелепало Данило Олегович 
  94. Шеруда Андрій Володимирович 
  95. Шляхов Данило Сергійович 
  96. Шулєнін Олександр Максимович 
  97. Юрченко Олена Володимирівна 
  98. Яровий Сергій Сергійович
 
Бакалаврат - Списки рекомендованих

Бакалаврат 2019 - списки рекомендованих до вступу за конкурсом


Attachments:
FileFile sizeLast Modified
Download this file (RDB_122_IPSA.pdf)2019 списки рекомендованих217 Kb26/07/2019 16:30
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 4 of 29