Кафедра СП — одна з найпрестижніших кафедр НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського", яка першою в Україні розпочала підготовку фахівців з комп'ютерних систем проектування у 1972 році. Кафедра СП здійснює підготовку фахівців для науково-дослідної, проектної і організаційно-управлінської діяльності у галузі застосування сучасних інформаційних технологій у проектуванні найрізноманітніших об'єктів штучного середовища людини і інформатизації функціонування організацій та установ.

Научная деятельность > Конференции > Х Всеукраїнську науково-практичну конференцію "Економіка: сучасні проблеми та перспективи розвитку"
Х Всеукраїнську науково-практичну конференцію "Економіка: сучасні проблеми та перспективи розвитку"
Дирекція  Асоціації повідомляє, що Асоціація навчальних закладів України приватної форми власності, Українсько-американський гуманітарний інститут "Вісконсінський міжнародний університет (США) в Україні",  Європейський університет проводять 23 березня 2012 року Х Всеукраїнську науково-практичну конференцію  "Економіка: сучасні проблеми та перспективи розвитку" ("ECONOMICS: CURRENT AFFAIRS AND  DEVELOPMENT PROSPECTS").
Attachments:
FileFile sizeИзменено
Download this file (запрошення ECONOMICS_2012_пошта.doc)Запрошення97 Kb01.03.2012 11:03