Кафедра СП — одна з найпрестижніших кафедр НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського", яка першою в Україні розпочала підготовку фахівців з комп'ютерних систем проектування у 1972 році. Кафедра СП здійснює підготовку фахівців для науково-дослідної, проектної і організаційно-управлінської діяльності у галузі застосування сучасних інформаційних технологій у проектуванні найрізноманітніших об'єктів штучного середовища людини і інформатизації функціонування організацій та установ.

Новости
Новости
Списки груп - втуп 2018

 На підставі наказів про зарахування на навчання з 01 вересня 2018 року

 Наказ 2639-с: Про розподіл студентів за навчальними групами 

 По студентському складу Інституту прикладного системного аналізу, 1 курс, освітній рівень «магістр» Спеціальність 122 Комп’ютерні науки


 Освітньо-наукова програма підготовки ДА-81мн


  1.  Клещ Кирило Олегович
  2.  Куб'юк Євгеній Юрійович
  3.  Ткачук Андрій Віталійович
  4.  Яковчук Олег Костянтинович

Освітньо-професійна програма підготовки ДА-81мп

  1. Балан Катерина Григорівна 
  2. Бєлан Михайло Сергійович 
  3. Бондар Роман Миколайович 
  4. Будьонний Данило Юрійович 
  5. Волошина Ольга Сергіївна 
  6. Герасименко Артем Павлович 
  7. Григоренко Світлана Олексіївна
  8. Грицай Аліна Юріївна 
  9. Єременко Олена Сергіївна 
  10. Єрошенко Олександр Сергійович
  11. Касьянчук Ігор Вячеславович
  12. Кравчук Олександр Юрійович 
  13. Кулаковська Тетяна Олегівна 
  14. Кулик Олександр Вікторович 
  15. Ліченко Сергій Сергійович 
  16. Паляничко Костянтин Анатолійович 
  17. Пивоваров Євген Олександрович
  18. Рейфман Михайло Аркадійович
  19. Рябчинський Валерій Олегович
  20. Степаніщева Валерія Сергіївна 
  21. Філімонов Ігор Олександрович


Освітньо-професійна програма підготовки ДА-82мп

  1. Баглай Тетяна Владиславівна 
  2. Бевз Дмитро Олександрович
  3. Бондар Максим Іванович
  4. Бороменський Святослав Олександрович
  5. Бузинний Олександр Михайлович 
  6. Вітюк Олег Валерійович 
  7. Голуб Катерина Дмитрівна 
  8. Ковальчук Людмила Володимирівна 
  9. Левочко Владислав Сергійович 
  10. Лобода Станіслав Станіславович 
  11. Михайленко Олег Максимович 
  12. Муратов Павло Андрійович 
  13. Рудий Михайло Андрійович 
  14. Худяков Антон Станіславович 
  15. Шпрінгер Олексій Сергійович

Наказ : Про розподіл студентів за навчальними групами

По студентському складу Інституту прикладного системного аналізу, 1 курс, освіти, На підставі наказів про зарахування на навчання з 01 вересня 2018 року за спеціальностями, сформованих в Єдиній державній базі з питань

Спеціальність 122 Комп’ютерні науки ДА-81

  1. Бажина Марія Сергіївна 
  2. Вдовика Богдан Олегович 
  3. Велика Вероніка Володимирівна 
  4. Вознюк Владислав Володимирович 
  5. Головін Богдан Олександрович 
  6. Гумницький Володимир Вікторович 
  7. Дзюбчик Олександр Леонідович 
  8. Дурда Роман Євгенович 
  9. Єрмолов Денис Юрійович 
  10. Желєзнова Валерія Сергіївна 
  11. Кангін Ілля Юрійович 
  12. Коваленко Тетяна Володимирівна 
  13. Коваль Діана Олександрівна 
  14. Колесник Вадим Дмитрович 
  15. Кубишка Катерина Сергіївна 
  16. Кущовий Денис Ігорович 
  17. Люлька Руслан Олександрович 
  18. Москаленко Єлизавета Ігорівна
  19. Недайкаша Євгеній Сергійович 
  20. Переяславський Сергій Костянтинович
  21. Попелюк Микола Миколайович 
  22. Северин Максим Сергійович 
  23. Сіркович Арсен Ігорович 
  24. Солоха Богдан Ростиславович 
  25. Стринжа Андрій Олегович 
  26. Таран Анастасія Ігорівна 
  27. Трифанов Дмитро Олександрович
  28. Харитонова Дарія Сергіївна 
  29. Цимбалюк Роман Сергійович

Спеціальність 122 Комп’ютерні науки ДА-82

  1. Буря Олексій Віталійович 
  2. Василюк Данило Ігорович 
  3. Волошина Марина Олегівна
  4. Гапонюк Максим Олексійович 
  5. Герасименко Денис Олександрович 
  6. Герасимова Марина Єгорівна 
  7. Даниленко Анастасія Вадимівна 
  8. Демарецький Олег Святославович
  9. Дениченко Станіслав Юрійович 
  10. Дорошенко Владислав Вікторович 
  11. Зайцев Кирило Юрійович 
  12. Калюжна Тетяна Олександрівна 
  13. Калюх Андрій Володимирович 
  14. Карпенко Сергій Андрійович 
  15. Козаченко Ілля Валерійович 
  16. Комісар Світлана Володимирівна 
  17. Літвінський Андрій Олександрович 
  18. Лобач Гліб Юрійович 
  19. Мотрук Єгор Олегович 
  20. Муравльов Андрій Дмитрович 
  21. Панчак Остап Ігорович 
  22. Полєщук Владислав Олександович 
  23. Прокопенко Катерина Сергіївнa 
  24. Редька Максим Юрійович 
  25. Семенченко Володимир Володимирович
  26. Скицюк Станіслав Андрійович 
  27. Терещук Богдан Анатолійович 
  28. Троценко Мартін-Джерольд 
  29. Холодков Данііл Юрійович

Спеціальність 122 Комп’ютерні науки ДА-83

  1. Бондаренко Станіслав Дмитрович 
  2. Варшавський Анатолій Олександрович
  3. Вітківський Віктор Анатолійович 
  4. Вороной Микита Юрійович
  5. Гречко Денис Миколайович
  6. Гречухов Микита Іванович 
  7. Данько Мирослава Олегівна 
  8. Заброцький Артемій Романович 
  9. Карасьов В'ячеслав Валерійович 
  10. Кобзар Сергій Іванович 
  11. Козінцева Анна Олексіївна 
  12. Коновал Володимир Олексійович 
  13. Копилаш Роман Русланович
  14. Ліщенко В`ячеслав Владиславович 
  15. Муль Світлана Сергіївна 
  16. Нагорний Андрій Олегович
  17. Найда Богдан Міланович 
  18. Нікітін Богдан Денисович 
  19. Орлюк Олена Валентинівна 
  20. Павлюк Владислав Олександрович 
  21. Пишний Владислав Андрійович 
  22. Руденко Давид Сергійович
  23. Ткачук Тарас Сергійович 
  24. Хом`як Карина Віталіївна
  25. Хоменко Антон Олексійович 
  26. Хоміч Ліна Ігорівна
  27. Цибін Максим Дмитрович
  28. Чайковський Владислав Вікторович 
  29. Шалабанов Борис Олексійович
  30. Шевчук Євгеній Ігорович

Attachments:
FileFile sizeИзменено
Download this file (Наказ групи ІПСА 2018 виправлений 2 3.pdf)Наказ групи ІПСА 2018 виправлений 2 3.pdf111 Kb27.08.2018 16:23
Download this file (5-й курс_Наказ групи ІПСА 2018_final 2.pdf)5-й курс_Наказ групи ІПСА 2018_final 2.pdf94 Kb27.08.2018 16:24
 
Поселення в гуртожиток - 1 курс

 Рейтинговий список студентів 1 курсу ІПСА на поселення на 2018/2019 н.р.

 Повну інструкцію з поселення можна переглянути на сайті або у вкладенних файлах.
 
Attachments:
FileFile sizeИзменено
Download this file (Дати_поселення_у_гуртожитки_бюджет.doc)Дати_поселення_у_гуртожитки_бюджет.doc169 Kb13.08.2018 10:14
Download this file (общежитие-поселение.pdf)Поселення в гуртожиток - інструкція5635 Kb13.08.2018 10:17
 
До відома вступників до магістратури

 Доступні Інтегральні рейтингові списки вступників

 за освітньо-науковою та освітньо-професійною програмою підготовки


Attachments:
FileFile sizeИзменено
Download this file (Магістри_122_124_Результати.xls)Магістри_122_124_Результати.xls148 Kb11.08.2018 12:21
 
Результати втупного фахового випробування 08.08.2018

 До у ваги вступників до магістратури -  122 Комп'ютерні науки

 Результати вступного фахового випробування можна переглянути у вкладених файлах.
Attachments:
FileFile sizeИзменено
Download this file (Фах_2_результат_122.pdf)08.08.18 122 - результати фахового випробування131 Kb10.08.2018 10:11
 
Списки зарахованих з 01 вересня 2018 на перший курс

Зараховані за державним замовленням на основі повної загальної середньої освіти

Списки доступні за посиланням 
 
Бакалаврам 2018

 Сформовано список рекомендованных від 01.08.2018

 Комп'ютерны науки - 122
 Раді вітати та чекаємо на вас!
 Список доступний за посиланням: 
 http://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/2018/08/SPISKI/1KURS/RECOMEND/RDB_122_IPSA.pdf
 
Іноземна мова - 2018

Результати вступних - 122 Комп'ютерні науки, іноземна мова 11.07.2018

# ПІБ Результат
1 Абібулаєв Євген Олексійович 4
2 Бабіч Марія Павлівна 5
3 Бахмач Владислав Михайлович 3.5
4 Бєлан Михайло Сергійович 4
5 Блощаневич Катерина Олександрівна 4.5
6 Бондар Роман Миколайович 4
7 Бороменський Святослав Олександрович 3.5
8 Будьонний Данило Юрійович 3.5
9 Волошина Ольга Сергіївна 4
10 Галета Павло Олександрович 4.5
11 Глушко Софія Михайлівна 5
12 Голуб Катерина Дмитрівна 5
13 Григоренко Світлана Олексіївна 4.5
14 Грицай Аліна Юріївна 4
15 Грінкевич Сергій Вячеславович 4.5
16 Грушко Ярослав Володимирович 4.5
17 Єременко Олена Сергіївна 4.5
18 Єрошенко Олександр Сергійович 4.5
19 Зоренко Олег Геннадійович 4.5
20 Іваненко Назарій Володимирович 3
21 Касьянчук Ігор Вячеславович 4
22 Клещ Кирило Олегович 4
23 Ковальчук Людмила Володимирівна 4
24 Кравчук Олександр Юрійович 4.5
25 Кривицький Олександр Олексійович 4
26 Куб’юк Євгеній Юрійович 4.5
27 Кулаковська Тетяна Олегівна 5
28 Кулик Олександр Вікторович 5
29 Ліченко Сергій Сергійович 5
30 Лобода Станіслав Станіславович 4
31 Мороз Влада Вікторівна 4
32 Муратов Павло Андрійович 4
33 Паляничко Костянтин Анатолійович 4.5
34 Панасюк Іван Вікторович 4
35 Пивоваров Євген Олександрович 5
36 Рейфман Михайло Аркадійович 5
37 Рудий Михайло Андрійович 4
38 Рябчинський Валерій Олегович 4
39 Степаніщева Валерія Сергіївна 4
40 Ткачук Андрій Віталійович 5
41 Філімонов Ігор Олександрович 5
42 Харченко Дмитро Олександрович 4.5
43 Чапалюк Максим Володимирович 3.5
44 Шишко Артур Юрійович 5
45 Яковчук Олег Костянтинович 4.5

Attachments:
FileFile sizeИзменено
Download this file (122 Іноземна-мова.pdf)122 Іноземна мова 201840 Kb11.07.2018 17:53
 
Результати комплексного фахового випробування - 122 Комп'ютерні науки

08.07.2018 - Загальні результати фахового випробування

# ПІБ Результат
1 Абібулаєв Євген Олексійович 4.5
2 Бахмач Владислав Михайлович 4.5
3 Бєлан Михайло Сергійович 4.5
4 Блощаневич Катерина Олександрівна 4.5
5 Бондар Роман Миколайович 4.5
6 Бороменський Святослав Олександрович 4.5
7 Будьонний Данило Юрійович 4.5
8 Волошина Ольга Сергіївна 3.5
9 Галета Павло Олександрович 4
10 Глаголєв Олексій Олексійович 0
11 Глушко Софія Михайлівна 4.5
12 Голуб Катерина Дмитрівна 4.5
13 Григоренко Світлана Олексіївна 4.5
14 Грицай Аліна Юріївна 4
15 Грушко Ярослав Володимирович 4.5
16 Єременко Олена Сергіївна 4.5
17 Єрошенко Олександр Сергійович 4
18 Зоренко Олег Геннадійович 3.5
19 Касьянчук Ігор Вячеславович 4.5
20 Клещ Кирило Олегович 5
21 Ковальчук Людмила Володимирівна 4
22 Кравчук Олександр Юрійович 4.5
23 Кривицький Олександр Олексійович 4
24 Куб’юк Євгеній Юрійович 5
25 Кулаковська Тетяна Олегівна 4.5
26 Кулик Олександр Вікторович 5
27 Ліченко Сергій Сергійович 4.5
28 Лобода Станіслав Станіславович 4.5
29 Мороз Влада Вікторівна 4.5
30 Муратов Павло Андрійович 4.5
31 Паляничко Костянтин Анатолійович 4.5
32 Панасюк Іван Вікторович 4.5
33 Пивоваров Євген Олександрович 5
34 Рейфман Михайло Аркадійович 4.5
35 Рудий Михайло Андрійович 4.5
36 Рябчинський Валерій Олегович 4.5
37 Степаніщева Валерія Сергіївна 4.5
38 Тарасевич Дмитро Олександрович 0
39 Ткачук Андрій Віталійович 5
40 Філімонов Ігор Олександрович 5
41 Харченко Дмитро Олександрович 4.5
42 Чапалюк Максим Володимирович 4.5
43 Шишко Артур Юрійович 3.5
44 Яковчук Олег Костянтинович 3.5

 
Рейтинг вишів DOU 2018

Щорічне опитування, присвячене якості освіти в українських ЗВО

З 24 квітня по 8 травня на DOU проходило щорічне опитування, присвячене якості освіти в українських ЗВО (заклад вищої освіти — ред.) . Загалом цього року зібрано 2938 анкет. Які в 2016-2017 роках , опитувалися спеціалісти , які працюють зараз в ІТ та які вчилися в українських університетах, незалежно від того, отримали вони диплом чи ні.

Мета дослідження — оцінити якість навчання на ІТ-напрямках в різних вітчизняних ЗВО та визначити їхні сильні та слабкі сторони за оцінками студентів та випускників.

Серед університетів, які отримали оцінку вище середнього рівня: Могилянка ( НаУКМА ,

8,9 бала), харківські університети ХНЕУ ім. Кузнеця (8,2 бала) та ХНУРЕ (7,9 бала). КНУ ім. Шевченка (7,1 бала), Чернівецький університет ім. Федьковича (7,0 бала; вперше в рейтингу) та  Сумський державний університет (6,9 бала).

Високі оцінки отримали також два факультети КПІ ім. Сікорського — ФПМ (6,8 бала) та ІПСА (6,7 бала). У цілому університет оцінили на середньому рівні — 6,2 бала. При цьому ФІОТ має 6,3 бала, а ТЕФ- 6,0 бала.

Нижче за інші університети були оцінені Львівська політехніка (5,9 балів), ОНПУ (5,6 бала), ВНТУ (5,3 бала), ХПІ (4,8 бала) та НАУ (4,5 бала).

Докладніше на сайті dou.ua

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>