Кафедра СП — одна з найпрестижніших кафедр НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського", яка першою в Україні розпочала підготовку фахівців з комп'ютерних систем проектування у 1972 році. Кафедра СП здійснює підготовку фахівців для науково-дослідної, проектної і організаційно-управлінської діяльності у галузі застосування сучасних інформаційних технологій у проектуванні найрізноманітніших об'єктів штучного середовища людини і інформатизації функціонування організацій та установ.

Новости > Новости
Новости
Списки 1ого курсу 2019-2020

Інтелектуальні сервіс-орієнтовані розподілені обчислювання

Cпеціальність 122: Комп’ютерні науки

 ДА-91, ДА-92, ДА-93

Attachments:
FileFile sizeИзменено
Download this file (Списки 1ого курсу ІПСА  2019.pdf)Списки 1ого курсу ІПСА 2019240 Kb14.08.2019 13:32
 
Списки зарахованих з 01 вересня 2019 до магістратури

Магістри за освітньою програмою: Інтелектуальні сервіс-орієнтовані розподілені обчислювання

Денна форма навчання

Інститут прикладного системного аналізу

Спеціальність: 122 Комп`ютерні науки.

Освітньо-наукова програма підготовки:

  1. Борисов Руслан Олександрович 
  2. Голубець Богдан Віталійович 
  3. Гузєв Артем Олексійович 
  4. Дядюшка Максим Іванович

Освітньо-професійна програма підготовки: 

  1. Білозуб Владислав Дмитрович 
  2. Бражник Максим Русланович 
  3. Горбатенко Сергій Юрійович 
  4. Корчагін Іван Олександрович 
  5. Крапивка Микита Андрійович 
  6. Кутас Дмитро Віталійович 
  7. Левочко Владислав Сергійович 
  8. Марченко Тарас Вікторович 
  9. Меліхов Арсеній Олександрович
  10. Мосіна Марина Олегівна 
  11. Паріс Сергій Павлович 
  12. Самонюк Тетяна Вікторівна 
  13. Сахар Владислав Сергійович 
  14. Тихун Інна Олександрівна 
  15. Шевляков Дмитро Сергійович
 
Списки зарахованих з 01 вересня 2019 на перший курс за державним замовленням

ІПСА - Спеціальність: 122 Комп'ютерні науки. Cписки зарахованих на 1 курс

Списки зарахованих з 01 вересня 2019 на перший курс за державним замовленням на основі повної загальної середньої освіти

Квота-1 

  1. Божко Дмитро Петрович 
  2. Дуда Максим Віталійович 
  3. Марковський Павло Павлович

Загальний конкурс

  1. Алексійчук Катерина Олександрівна 
  2. Архипов Роман Володимирович 
  3. Бабічев Ілля Олексійович
  4. Білан Вадим Андрійович
  5.  Бондаренко Даниїл Олександрович 
  6. Бородавко Віталій Володимирович 
  7. Бурдейний Артем Олександрович 
  8. Бурков Антон Олексійович 
  9. Бут Ігор Олегович 
  10. Васін Максим Сергійович 
  11. Вертило Андрій Олегович 
  12. Вітковський Данило Олександрович
  13. Воробйов Георгій Ігорович 
  14. Гапон Максим Олегович 
  15. Герасимчук Андрій Олегович 
  16. Гриценко Катерина Георгіївна 
  17. Деньгуб Дар`я Сергіївна 
  18. Джадан Валентина Василівна 
  19. Дідок Тарас Андрійович 
  20. Дідух Станіслав Костянтинович 
  21. Добровольський Олексій Романович 
  22. Захарчин Надія Романівна 
  23. Захарчук Ольга Богданівна 
  24. Зелікман Борис Владиславович 
  25. Зиблий Євгеній Олександрович 
  26. Зінчак Анастасія Андріївна
  27. Іванов Владислав Євгенович 
  28. Іжокіна Тетяна Олександрівна 
  29. Кагарлицький Роман Євгенійович 
  30. Коваль Максим Дмитрович 
  31. Коваль Павло Сергійович 
  32. Кожемякін Володимир Андрійович 
  33. Колесник Віктор Ярославович
  34. Константий Ростислав Валентинович 
  35. Косюк Олексій Михайлович 
  36. Крушельницький Ілля Михайлович 
  37. Кузнецов Тимофій Сергійович 
  38. Кухленко Максим Вадимович 
  39. Лавріненко Вероніка Олександрівна 
  40. Лихопол Єва Романівна 
  41. Лобанов Денис Артемович 
  42. Людомирський Юрій Михайлович 
  43. Маєвська Катерина Сергіївна 
  44. Макрушин Андрій Миколайович 
  45. Мамонов Володимир Володимирович 
  46. Марко Вадим Вячеславович 
  47. Межевич Анна Сергіївна 
  48. Мельник Антоній Михайлович 
  49. Мінюк Валерія Русланівна 
  50. Мосійчук Юлія Олександрівна 
  51. Насікан Дмитро Юрійович 
  52. Наумчик Максим Сергійович 
  53. Неплюєва Ярина Вікторівна 
  54. Павленко Іван Миколайович 
  55. Первій Михайло Віталійович 
  56. Підгорний Віталій Васильович 
  57. Погуляка Богдан Олександрович 
  58. Покрас Олександр Олександрович 
  59. Поляков Ян Петрович 
  60. Поплавський Владислав Олегович 
  61. Потапов Андрій Андрійович 
  62. Пустовойт Павло Михайлович 
  63. Разумовська Єлизавета Володимирівна 
  64. Романенко Святослав Валерійович 
  65. Садовська Ірина Ігорівна 
  66. Свирида Анастасія Володимирівна 
  67. Севериненко Артем Андрійович 
  68. Сєров Іван Сергійович 
  69. Скоропляс Іван Павлович 
  70. Скочко Єлизавета Дмитрівна 
  71. Смаглюк Любов Ігорівна 
  72. Смульський Дмитро Ігорович 
  73. Соловйова Наталія Олександрівна 
  74. Степашко Аліна Юріївна 
  75. Супрунюк Юлія Володимирівна 
  76. Терещенко Денис Сергійович 
  77. Теслюк Володимир Юрійович 
  78. Титарчук Владислав Ігорович 
  79. Товстенко Назарій Андрійович 
  80. Тригуб Артем Павлович 
  81. Троцюк Роман Григорович 
  82. Угнівенко Дар`я Олексіївна 
  83. Фіщук Кирило Олександрович 
  84. Хитрий Микола Сергійович 
  85. Хім`як Максим Миколайович 
  86. Царик Аліна Василівна 
  87. Царьов Максим Олександрович 
  88. Шаблій Володимир Сергійович 
  89. Шакір`янова Катерина Сергіївна 
  90. Шатіхін Євген Олексійович 
  91. Шафорост Анна Сергіївна 
  92. Шевцов Андрій Вікторович 
  93. Шелепало Данило Олегович 
  94. Шеруда Андрій Володимирович 
  95. Шляхов Данило Сергійович 
  96. Шулєнін Олександр Максимович 
  97. Юрченко Олена Володимирівна 
  98. Яровий Сергій Сергійович
 
Бакалаврат - Списки рекомендованих

Бакалаврат 2019 - списки рекомендованих до вступу за конкурсом


Attachments:
FileFile sizeИзменено
Download this file (RDB_122_IPSA.pdf)2019 списки рекомендованих217 Kb26.07.2019 16:30
 
Результати втупного фахового випробування 2019

До у ваги вступників до магістратури -  122 Комп'ютерні науки

 Результати вступного фахового випробування можна переглянути у вкладених файлах.
Шкала: 60-200
Роботи, що набрали <60  балів відповідають оцінці незадовільно та прирівнюються до 0. 

Обсяг державного замовлення на 2019 рік: 15 професійних, 4 наукових магістрів.
Attachments:
FileFile sizeИзменено
Download this file (2019 - фах.pdf)2019 122 - результати фахового випробування134 Kb26.07.2019 11:06
 
Реєстрація для участі в ЗНО з іноземної мови для вступу в магістратуру

Реєстрація для участі в ЗНО з іноземної мови з 13.05 по 03.06

Реєстрація для участі в ЗНО з іноземної мови для вступу в магістратуру відбувається з 13.05 по 03.06 в кімнаті 02 корпусу №13 з понеділка по п'ятницю з 14:00 до 17:00.

Найближчим часом буде складений графік, кожній групі буде призначений день і час.

Для реєстрації необїхідно пред'явити наступні документи:

  • паспорт або інший документ, що посвідчує особу (оригінал та копії 1, 2 сторінки + 11 (реєстрація) для паперового паспорту, для ID карти – копія карти та Витяг про реєстрацію);
  • ідентифікаційний код (оригінал та копія);
  • диплом бакалавра (спеціаліста, магістра) та додаток до нього - за наявності (оригінал та копії);
  • у разі відсутності диплому – довідка з закладу освіти про орієнтовний термін закінчення та одержання диплому із вказанням шифру напряму підготовки (спеціальності) та назви;
  • 2 кольорові фотографії 3х4.
 
ТехноАртКПІ - 2019

ЗАПРОШУЄМО НА ІНЖЕНЕРНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ТЕХНОАРТКПІ

Ми, студенти та викладачі КПІ, впевнені, що не буває нудної науки, буває недостатньо інформації. Сучасні інженери – це найщиріші мрійники, тому що втілюють у життя ідеї, що раніше здавалися фантастикою. Талановиті та креативні, які не спиняються на шляху до своїх цілей.

Гадаєш, що крутити гайки – це буденно? Приходь, подивись на звичні речі по-іншому!

  • Коли: 8 червня 2019 року
  • Де: КПІ ім. Ігоря Сікорського
  • Для кого: запрошуємо всіх бажаючих
Буде цікаво!
  • Наш сайт: http://technoart.kpi.ua
  • Facebook: @TechnoArtKpi
  • Instagramm: @technoartkpi
  • Twitter: @art_kpi
 
Літній табір для учнів 9-10 класів 2019

ЛІТНІЙ ТАБІР КПІ ім. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО

 Запрошує учнів 9-10 класів дізнатися про різні напрями (ІТ, інженерний, гуманітарний та ін.).Це унікальна можливість побувати в таємних лабораторіях, студентських локаціях, відчути себе дослідниками і юними вченими, змістовно проводити вільний час у колі нових друзів та  можливість розібратися зі складним питанням пошуку свого майбутнього.

Контактні телефони: 097-063-72-57, 095-045-92-25

E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Реєстрація: http://technoart.kpi.ua/kpicamp

 
ЗАПРОШУЄМО СТУДЕНТІВ на лекції професорів Познаньського університету технологій

NON-INTEGER ORDER CALCULUS FOR MODELLING OF MECHANICAL PROCESSES"

Войчех Сумелька

16 квітня 2019 року о 10.20 
(кімната 155 корпус №1)

"QUANTATIVE STRATEGIES IN POLAND"

Адам Лодиговський

16 квітня 2019 року о 10.20
(Зала засідань Адмінради, корпус №6)

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>