Кафедра СП — одна з найпрестижніших кафедр НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського", яка першою в Україні розпочала підготовку фахівців з комп'ютерних систем проектування у 1972 році. Кафедра СП здійснює підготовку фахівців для науково-дослідної, проектної і організаційно-управлінської діяльності у галузі застосування сучасних інформаційних технологій у проектуванні найрізноманітніших об'єктів штучного середовища людини і інформатизації функціонування організацій та установ.

Новости > Новости > Анонс Українсько-Японського Центру НТУУ «КПІ»
Анонс Українсько-Японського Центру НТУУ «КПІ»

Програми  Японського товариства сприяння науці (JSPS)

 24 квітня 2012 року о 14.30 в  залі засідань Адміністративної ради, корпус №6, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» за сприяння Посольства Японії в Україні планується провести ознайомлювальну зустріч українських науковців та дослідників  з програмами науково-технічного обміну Японського товариства сприяння науці (JSPS):

1. Postdoctoral Fellowships for Foreign Researchers

(Докторські стипендії для іноземних вчених)

До участі запрошуються молоді вчені, які нещодавно захистили наукову роботу або планують зробити це найближчим часом та виявляють бажання  продовжити наукову діяльність в Японії терміном від 1 до 2 років; також студенти-магістри та аспіранти, що пов’язують своє майбутнє з науковою діяльністю.

2. Invitation Fellowship Programs for Foreign Researchers (short-term, long-term)

Програма розрахована на вчених, зацікавлених у спільній науковій діяльності з японськими колегами. (короткострокові, довгострокові стипендіальні програми)

3. New core-to-core program

(Програма співробітництва наукових установ).

Запрошуються представники наукових груп для ознайомлення з можливістю співпраці з науковими групами Японії .

 Інформацію про програми можна знайти на сайтах:

 http://www.jsps.go.jp/english/e-fellow/postdoctoral.html#long

http://www.jsps.go.jp/english/e-inv/index.html

http://www.jsps.go.jp/english/e-c2c/index.html

Запрошуємо прийняти участь у цьому заході всіх бажаючих.

Просимо попередньо зареєструватися по e-mail Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript або за телефоном +38 044 406 81 66.

Контактна особа Вікторія Мирончук.