Кафедра СП — одна з найпрестижніших кафедр НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського", яка першою в Україні розпочала підготовку фахівців з комп'ютерних систем проектування у 1972 році. Кафедра СП здійснює підготовку фахівців для науково-дослідної, проектної і організаційно-управлінської діяльності у галузі застосування сучасних інформаційних технологій у проектуванні найрізноманітніших об'єктів штучного середовища людини і інформатизації функціонування організацій та установ.

Новости > Новости > Вітаємо переможців олімпіади з теорії електронних кіл “ТЕК’2012”
Вітаємо переможців олімпіади з теорії електронних кіл “ТЕК’2012”

22 листопада 2012 року відбулася V олімпіада з теорії електронних кіл, яка була присвячена пам’яті професора Сігорського Віталія Петровича, видатного вченого та педагога. В олімпіаді прийняли участь студенти таких факультетів та інститутів: ІПСА, РТФ, ММІФ, ФЕА, ФЕЛ. Переможцями стали:

Артем Московко (І місце, гр.ДМ-02 ФЕЛ),
Микита Качко (ІІ місце, гр.ДА-12 ІПСА),
Сергій Кісліцин (ІІ місце, гр.ДМ-02 ФЕЛ),
Герман Королевський (ІІІ місце, гр.ДА-12 ІПСА),
Кирило Устенко (ІІІ місце, гр. ДП-02 ФЕЛ).

Високі результати показали студенти гр. ДА-12 ІПСА Вадим Яременко, Артем Савчук, Володимир Романчук, Богдан Євтух, Дмитро Галатенко, Антон Суржан; а також студенти РТФ Роман Дубровка (гр.РС-01) та Микола Маринін (гр.РА-91), Андрій Мельник (гр.ЕП-02 ФЕА), студенти факультету електроніки Євген Полюхович (гр.ДП-92), Тімур Кастеміров (гр.ДЕ-91) та Олександр Радченко (гр.ЗДЕ-71).

Дякуємо всім за участь в олімпіаді та за досягнуті високі результати і запрошуємо до участі у VІ олімпіаді ТЕК’2013, яка відбудеться у листопаді наступного року.