Кафедра СП — одна з найпрестижніших кафедр НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського", яка першою в Україні розпочала підготовку фахівців з комп'ютерних систем проектування у 1972 році. Кафедра СП здійснює підготовку фахівців для науково-дослідної, проектної і організаційно-управлінської діяльності у галузі застосування сучасних інформаційних технологій у проектуванні найрізноманітніших об'єктів штучного середовища людини і інформатизації функціонування організацій та установ.

Новости > Новости > Конкурс на навчання та стажув у 2013 році студентів, аспірантів, наукових та науково-педагогічних пр
Конкурс на навчання та стажув у 2013 році студентів, аспірантів, наукових та науково-педагогічних пр

Шановні Колеги!

Поспішаємо Вам повідомити, що з 1 березня, 2013 року Міністерство освіти і науки України оголосило Конкурс з відбору на навчання у 2013 році студентів і аспірантів та стажування наукових та науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном, а також пропонуємо прийняти участь  студентів 5-их курсів та аспірантів у стипендіальній програмі подвійного диплому між НТУУ «КПІ» та  Корейським інститутом науки та технологій KIST.

У додатку надсилаємо інформацію про стипендіальні програми.

Просимо допомогти розповсюдити цю інформацію серед завідувачів кафедр, студентів та всіх заінтересованих осіб.

З повагою,

Відділ академічної мобільності студентів


Тел.: 454 99 55

Факс: 456 36 17


Attachments:
FileFile sizeИзменено
Download this file (Огол.КІСТ.doc)стипендіальна програма подвійного диплому93 Kb20.03.2013 13:39
Download this file (МОН1.doc)Навчання та стажування101 Kb20.03.2013 13:40