Кафедра СП — одна з найпрестижніших кафедр НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського", яка першою в Україні розпочала підготовку фахівців з комп'ютерних систем проектування у 1972 році. Кафедра СП здійснює підготовку фахівців для науково-дослідної, проектної і організаційно-управлінської діяльності у галузі застосування сучасних інформаційних технологій у проектуванні найрізноманітніших об'єктів штучного середовища людини і інформатизації функціонування організацій та установ.

Новости > Новости > Зустріч з послом США в Україні паном Джеффрі Р. Пайєтта
Зустріч з послом США в Україні паном Джеффрі Р. Пайєтта

В березні 2014 року заплановано візит  Й.В Посла США в Україні пана  Джеффрі Р. Пайєтта до НТУУ «КПІ» в ході якого відбудеться круглий стіл із студентами.

Просимо  інформувати студентів про захід та надати списки бажаючих взяти участь (з контактною інформацією: телефон, електронна пошта). Бажано знання та вміння вільно спілкуватися  англійською мовою.

Про дату і час візиту будемо інформувати додатково.

 

Від  Департаменту міжнародного співробітництва відповідальна особа по організації цього заходу:

С.М.Шукаєв – заступник керівника ДМС (тел. 206-80-19 e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript )

Контактні особи:  Л.М.Шикалова – керівник ВМЗ та ПС,

А.В.Ковтун (тел. 236-09-86,   e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ).