Кафедра СП — одна з найпрестижніших кафедр НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського", яка першою в Україні розпочала підготовку фахівців з комп'ютерних систем проектування у 1972 році. Кафедра СП здійснює підготовку фахівців для науково-дослідної, проектної і організаційно-управлінської діяльності у галузі застосування сучасних інформаційних технологій у проектуванні найрізноманітніших об'єктів штучного середовища людини і інформатизації функціонування організацій та установ.

Новости > Новости > Цікаво знати - співпраця компанії NetCracker та КПІ
Цікаво знати - співпраця компанії NetCracker та КПІ

Навчально-науковий центр інформаційно-комунікаційних технологій НЕТКРЕКЕР – НТУУ «КПІ»

Компанія NetCracker Technology вже більше 20 років здійснює професійну підготовку студентів у навчальних центрах ЗВО.

У 2010 році на базі центру при факультеті інформатики та обчислювальної техніки був створений підрозділ «Навчально-науковий центр інформаційно-комунікаційних технологій НЕТКРЕКЕР – НТУУ «КПІ». Центр здійснює набір студентів до двох груп на рік. В рамках наукової роботи сумісно з співробітниками компанії проводяться наукові дослідження в таких напрямках як Impact Analysis, Root Cause Analysis, Service Quality Management, Network Performance Management, Cloud computing та ін.

Програма додаткового навчання студентів на курсах в ННЦ спрямована на підготовку спеціалістів з розроблення web-додатків рівня ентерпрайз і включає в себе: Core Java, Java Enterprise Edition, Spring Framework, Oracle SQL.

Студенти навчаються в ННЦ безкоштовно. Відбір слухачів здійснюється серед студентів 3-5 курсів університету на конкурсній основі за результатами співбесіди. Навчання здійснюється у вільний від основних занять час. На фінальному етапі студенти приймають участь у навчальному командному проекті, який вони виконують під керівництвом співробітників компанії, і який є повною імітацією основних етапів дизайну, розроблення та впровадження модулів OSS-системи на реальних проектах.

Успішним слухачам ННЦ надається можливість працевлаштування в київському офісі компанії NetCracker з продовженням поглибленого вивчення інформаційних та телекомунікаційних технологій на реальних проектах на умовах неповного робочого дня.

На старших курсах студенти успішно поєднують навчання та наукову діяльність з кар’єрним та професійним зростанням, та набуттям досвіду в центрах компанії по всьому світу. За час існування центру для проходження додаткової підготовки було зараховано більше ніж 900 студентів.

Контактна інформація:

Адреса: Україна, 03056, м.Київ-56, проспект Перемоги, 37, корпус 18, кiмн. 420, 421.

В.о. директора: Букасов Максим Михайлович