Кафедра СП — одна з найпрестижніших кафедр НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського", яка першою в Україні розпочала підготовку фахівців з комп'ютерних систем проектування у 1972 році. Кафедра СП здійснює підготовку фахівців для науково-дослідної, проектної і організаційно-управлінської діяльності у галузі застосування сучасних інформаційних технологій у проектуванні найрізноманітніших об'єктів штучного середовища людини і інформатизації функціонування організацій та установ.

Новости > Жизнь кафедры > Графік перездач
Графік перездач

Графік перездач іспитів, заліків ННК «ІПСА» зимової сесії 2009/2010 навчального року

В даний момент на кафедрі СП триває сесія. Цей час є нелегким як для студентів, так і для викладачів.
Деяким студентам, як говориться у прислів’ї, однієї ночі завжди не вистачає для того, щоб повторити, а може і вивчити матеріал на грядущий екзамен.
В свою чергу викладачі, які протягом цілого семестру намагалися втовкмачити у світлі студентські голови важливу інформацію з того чи іншого університетського курсу, під час екзамену чи заліку не зовсім розуміють, чому деяка частина студентів не може відповісти навіть на елементарні запитання, типу «Як називається курс з якого ви зараз складаєте екзамен?» чи «Якого кольору підручник (методичка) використовувався під час вивчення курсу?». Жартую.
Але з року в рік неодміно виникає необхідність у проведенні таких заходів як перездачі екзаменів чи заліків, графік яких приведений нижче.

 

ПІБ 01.02 пн 02.02 вт 03.02 ср 04.02 чт 05.02 пт 06.02 сб 07.02 вс
Cтусь О.В. 9:00 03-13 комісія
Артюхов В.Г. 14:00 211-26 комісія
Безносик О.Ю. 12:00 204-26 комісія
Бондаренко В.Г. 10:00 5-13к комісія
Бохонов Ю.Є. 10:00 15 корпус
Бритов О.А. 14:00 211-26 комісія
Воєвода О.О. 15:00 201-26
Гемба О.В. 9:00 206-26 9:00 206-26 комісія
Георгізова-Гай В. 13:00 204-26 комісія
Демчук Г.В. 9:00 305-22
Капшук О.О. 12:00 204-26
Кисельов Г.Д. 9:00 206-26 комісія
Кірюша Б.А. 12:00 206-26комісія
Корначевський Я.І. 10:00 201-26
Ладогубець В.В. 12:00 211-26комісія 12:00 211-26 комісія
Мінарченко О.М. 9.00 13 корпус
Петренко А.І. 10:00 312-26 10:00 312-26 комісія
Петренко І.А. 10:00 20-28к комісія
Рогоза В.С. 12:00 201-26
Романов В.В. 12:00 204-26 комісія
Свірін П.В. 12:00 201-26
Стіканов В.Ю. 11:00 322-12 11:00 322-12
Калита В.МГ. 10:00 5-13
Харченко К.В. 14:00 201-26
Цурін О.П. 12:00 130.б 7к