Кафедра СП — одна з найпрестижніших кафедр НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського", яка першою в Україні розпочала підготовку фахівців з комп'ютерних систем проектування у 1972 році. Кафедра СП здійснює підготовку фахівців для науково-дослідної, проектної і організаційно-управлінської діяльності у галузі застосування сучасних інформаційних технологій у проектуванні найрізноманітніших об'єктів штучного середовища людини і інформатизації функціонування організацій та установ.

Новости > Жизнь кафедры
Жизнь кафедры
1-а атестація

Увага ! 01 квітня - 08 квітня 2010 року атестація студентів 1 -5 курсу (4 курс включно)

 
Графік роботи ДЕК на лютий 2010

Графік роботи ДЕК по кафедрі системного проектування ННК «ІПСА» на лютий 2010 року

7.08402 «Інформаційні технології проектування» (спеціалісти)

 

11.02.10 р. 14.00 ауд.104-26
12.02.10 р. 14.00 ауд.104-26
16.02.10 р. 14.00 ауд.104-26
17.02.10 р. 14.00 ауд.104-26
18.02.10 р. 14.00 ауд.104-26


Запис проводить Троянова Наталія Вікторівна в кімн. 319

 
Графік перездач

Графік перездач іспитів, заліків ННК «ІПСА» зимової сесії 2009/2010 навчального року

В даний момент на кафедрі СП триває сесія. Цей час є нелегким як для студентів, так і для викладачів.
Деяким студентам, як говориться у прислів’ї, однієї ночі завжди не вистачає для того, щоб повторити, а може і вивчити матеріал на грядущий екзамен.
В свою чергу викладачі, які протягом цілого семестру намагалися втовкмачити у світлі студентські голови важливу інформацію з того чи іншого університетського курсу, під час екзамену чи заліку не зовсім розуміють, чому деяка частина студентів не може відповісти навіть на елементарні запитання, типу «Як називається курс з якого ви зараз складаєте екзамен?» чи «Якого кольору підручник (методичка) використовувався під час вивчення курсу?». Жартую.
Але з року в рік неодміно виникає необхідність у проведенні таких заходів як перездачі екзаменів чи заліків, графік яких приведений нижче.

 

ПІБ 01.02 пн 02.02 вт 03.02 ср 04.02 чт 05.02 пт 06.02 сб 07.02 вс
Cтусь О.В. 9:00 03-13 комісія
Артюхов В.Г. 14:00 211-26 комісія
Безносик О.Ю. 12:00 204-26 комісія
Бондаренко В.Г. 10:00 5-13к комісія
Бохонов Ю.Є. 10:00 15 корпус
Бритов О.А. 14:00 211-26 комісія
Воєвода О.О. 15:00 201-26
Гемба О.В. 9:00 206-26 9:00 206-26 комісія
Георгізова-Гай В. 13:00 204-26 комісія
Демчук Г.В. 9:00 305-22
Капшук О.О. 12:00 204-26
Кисельов Г.Д. 9:00 206-26 комісія
Кірюша Б.А. 12:00 206-26комісія
Корначевський Я.І. 10:00 201-26
Ладогубець В.В. 12:00 211-26комісія 12:00 211-26 комісія
Мінарченко О.М. 9.00 13 корпус
Петренко А.І. 10:00 312-26 10:00 312-26 комісія
Петренко І.А. 10:00 20-28к комісія
Рогоза В.С. 12:00 201-26
Романов В.В. 12:00 204-26 комісія
Свірін П.В. 12:00 201-26
Стіканов В.Ю. 11:00 322-12 11:00 322-12
Калита В.МГ. 10:00 5-13
Харченко К.В. 14:00 201-26
Цурін О.П. 12:00 130.б 7к
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 Следующая > Последняя >>