Кафедра СП — одна з найпрестижніших кафедр НТУУ "КПІ", яка першою в Україні розпочала підготовку фахівців з комп'ютерних систем проектування у 1972 році. Кафедра СП здійснює підготовку фахівців для науково-дослідної, проектної і організаційно-управлінської діяльності у галузі застосування сучасних інформаційних технологій у проектуванні найрізноманітніших об'єктів штучного середовища людини і інформатизації функціонування організацій та установ.

НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР КАФЕДРИ СП! Квітень
Шановні колеги!
Запрошуємо викладачів, наукових співробітників, аспірантів та студентів на науково-методичний семінар кафедри СП!

Напрямок :
Навчальні і робочі програми з нових дисциплін!
Тема: "МНОГОАГЕНТНЫЕ СИСТЕМЫ и ОБРАБОТКА БОЛЬШИХ ДАННЫХ".
Доповідач: д.т.н., проф. Рогоза В.С

Семінар відбудеться 10 квітня  2017 року о 13:00 в 304 аудиторії 26 корпусу.

Науково-методичний семінар кафедри СП! Березень
Шановні колеги!

Тема 1: Проектування і реалізація цифрових фільтрів» (напрямок і результати дисертаційної роботи)

Доповідач: ст. викл. О.А. Бритов

Тема 2: Обладнання та сервіси для мобільної та домашньої телемедицини

Доповідач: В.В. Вишневський, к.т.н., зав. відділом Інституту проблем математичних мишин і систем НАНУ

Семінар відбудеться 27 березня  2017 року о 12:00 в 304 аудиторії 26 корпусу.

УВАГА, зміни! Презентація Райффайзен Банк Аваль

Презентація Райффайзен Банк Аваль - дата змінена

Що: Презентація Райффайзен Банк Аваль
Коли: 20 березня 16:00   27 березня 12 квітня 16:00
Де: 001 аудиторія 35 корпусу

Ви розмірковуєте над тим які перспективи мають спеціалісти в області системного аналізу на україньскому та світовому ринку?

Хотіли б отримати “інсайд” роботи з ризиками провідних банків?

Тоді ця подія саме для вас!

Тематикою презентації буде:

• Ризики - основні поняття, структура ризиків в банку
  • Інструменти управління ризиками
  • Практичні застосування знань і технологій для вирішення задач

Кому це буде цікаво: Студентам 2-6 курсу які вже ромірковують над своєю майбутью професією і шукають можливості стажування.

ННК ІПСА бере участь в проекті в рамках програми Erasmus +

ІПСА бере участь в проекті "Розвиток мережевої інфраструктури для підтримки молодіжного інноваційного підприємництва на фаблаб платформах"

ННК ІПСА бере участь в проекті 561536–EPP–1–2015–1–UK–EPPKA2–CBHE–JP "Розвиток мережевої інфраструктури для підтримки молодіжного інноваційного підприємництва на фаблаб платформах" в рамках програми Erasmus + за умовами грантової угоди № 2015–2885/001–001.

Для отримання більш докладної інформації перейдіть на fablab-erasmus.eu

Урочисте вручення дипломів спеціалістів

16 січня о 13:00 Запрошуємо на урочисте вручення диломів спеціалістів

Вручення походитиме у 208а 26 корпусу. Чекаємо на Вас!

Розпорядження про ліквідацію академічної заборгованості - зимова сесія

Розпорядження №5-5 від 18.01.2017

Строк ліквідації студентами академчної заборговансноті рекомендовано встановити з 23.01.17 по 29.01.17 - для денної форми навчання.
Та протягом тижня після закінчення сесії - для заочної форми навчання
Attachments:
FileFile sizeОстання Зміна
Download this file (розпорядження 5-5 від 18.01.17.pdf)розпорядження 5-5 від 18.01.17.pdf274 Kb19.01.2017 11:02

Розклад роботи Екзаменаційних комісій з проведення державної атестаціїї у 2017 р.

Розклад оновлено

Зі змінами у розкладі роботи екзаменаційних комісій з проведення державної атестації у 2017р для сеціалістів денної форми навчання можна ознайомитись на сторінці розкладу.

день відкритих дверей КПІ ім. Ігоря Сікорського

24.12.2016 день відкритих дверей КПІ ім. Ігоря Сікорського

Місце проведення - 1й корпус, Велика фізична аудиторія, факультети/інститути.
Час проведення - з 10-00 до 15-00

• з 10-00 реєстрація учасників 1-й поверх, 1-й корпус,
  • 11-00 -- 12-00 - загальні збори у Великій фізичній аудиторії,
  • 12-00 -13-00 інформація про навчальні підрозділи біля столів з профорієнтаційними матеріалами 1-й поверх, 1-й корпус,
  • 12-30 -15-00 "День відкритих дверей" ІПСА в конференц.залі 001, 0-й поверх 35-го корпусу.

Науково-методичний семінар кафедри СП

Напрямок : Навчальні і робочі програми з нових дисциплін!
Тема: «Високопродуктивні розподілені обчислювальні системи»!
Доповідачі: к.т.н., доц. Свістунов С.Я. - основний матеріал!
к.т.н., доц. Харченко К.В., к.т.н., доц. Кирюша Б.А, к.т.н., доц. Гіоргізова-Гай В.Ш., к.т.н., доц. Артюхов В.Г.

Семінар відбудеться 28 листопада 2016 року о 12:00 в 304 аудиторії 26 корпусу.

Attachments:
FileFile sizeОстання Зміна
Download this file (Високопродуктивні розподілені обчислювальні системи.pdf)Високопродуктивні розподілені обчислювальні системи.pdf1311 Kb22.11.2016 12:55

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>