Кафедра СП — одна з найпрестижніших кафедр НТУУ "КПІ", яка першою в Україні розпочала підготовку фахівців з комп'ютерних систем проектування у 1972 році. Кафедра СП здійснює підготовку фахівців для науково-дослідної, проектної і організаційно-управлінської діяльності у галузі застосування сучасних інформаційних технологій у проектуванні найрізноманітніших об'єктів штучного середовища людини і інформатизації функціонування організацій та установ.

Науково-методичний семінар кафедри СП! Березень
Шановні колеги!
Запрошуємо викладачів, наукових співробітників, аспірантів та студентів на науково-методичний семінар кафедри СП!

Тема 1: Проектування і реалізація цифрових фільтрів» (напрямок і результати дисертаційної роботи)

Доповідач: ст. викл. О.А. Бритов

Тема 2: Обладнання та сервіси для мобільної та домашньої телемедицини

Доповідач: В.В. Вишневський, к.т.н., зав. відділом Інституту проблем математичних мишин і систем НАНУ

Семінар відбудеться 27 березня  2017 року о 12:00 в 304 аудиторії 26 корпусу.
Будемо дуже раді Вас бачити, тож до зустрічі у понеділок!

УВАГА, зміни! Презентація Райффайзен Банк Аваль

Презентація Райффайзен Банк Аваль - дата змінена

Що: Презентація Райффайзен Банк Аваль
Коли: 20 березня 16:00   27 березня 12 квітня 16:00
Де: 001 аудиторія 35 корпусу

Ви розмірковуєте над тим які перспективи мають спеціалісти в області системного аналізу на україньскому та світовому ринку?

Хотіли б отримати “інсайд” роботи з ризиками провідних банків?

Тоді ця подія саме для вас!

Тематикою презентації буде:

• Ризики - основні поняття, структура ризиків в банку
  • Інструменти управління ризиками
  • Практичні застосування знань і технологій для вирішення задач

Кому це буде цікаво: Студентам 2-6 курсу які вже ромірковують над своєю майбутью професією і шукають можливості стажування.

ННК ІПСА бере участь в проекті в рамках програми Erasmus +

ІПСА бере участь в проекті "Розвиток мережевої інфраструктури для підтримки молодіжного інноваційного підприємництва на фаблаб платформах"

ННК ІПСА бере участь в проекті 561536–EPP–1–2015–1–UK–EPPKA2–CBHE–JP "Розвиток мережевої інфраструктури для підтримки молодіжного інноваційного підприємництва на фаблаб платформах" в рамках програми Erasmus + за умовами грантової угоди № 2015–2885/001–001.

Для отримання більш докладної інформації перейдіть на fablab-erasmus.eu

Урочисте вручення дипломів спеціалістів

16 січня о 13:00 Запрошуємо на урочисте вручення диломів спеціалістів

Вручення походитиме у 208а 26 корпусу. Чекаємо на Вас!

Розпорядження про ліквідацію академічної заборгованості - зимова сесія

Розпорядження №5-5 від 18.01.2017

Строк ліквідації студентами академчної заборговансноті рекомендовано встановити з 23.01.17 по 29.01.17 - для денної форми навчання.
Та протягом тижня після закінчення сесії - для заочної форми навчання
FileFile sizeОстання Зміна
Download this file (розпорядження 5-5 від 18.01.17.pdf)розпорядження 5-5 від 18.01.17.pdf274 Kb19.01.2017 11:02

Розклад роботи Екзаменаційних комісій з проведення державної атестаціїї у 2017 р.

Розклад оновлено

Зі змінами у розкладі роботи екзаменаційних комісій з проведення державної атестації у 2017р для сеціалістів денної форми навчання можна ознайомитись на сторінці розкладу.

день відкритих дверей КПІ ім. Ігоря Сікорського

24.12.2016 день відкритих дверей КПІ ім. Ігоря Сікорського

Місце проведення - 1й корпус, Велика фізична аудиторія, факультети/інститути.
Час проведення - з 10-00 до 15-00

• з 10-00 реєстрація учасників 1-й поверх, 1-й корпус,
  • 11-00 -- 12-00 - загальні збори у Великій фізичній аудиторії,
  • 12-00 -13-00 інформація про навчальні підрозділи біля столів з профорієнтаційними матеріалами 1-й поверх, 1-й корпус,
  • 12-30 -15-00 "День відкритих дверей" ІПСА в конференц.залі 001, 0-й поверх 35-го корпусу.

Науково-методичний семінар кафедри СП

Напрямок : Навчальні і робочі програми з нових дисциплін!
Тема: «Високопродуктивні розподілені обчислювальні системи»!
Доповідачі: к.т.н., доц. Свістунов С.Я. - основний матеріал!
к.т.н., доц. Харченко К.В., к.т.н., доц. Кирюша Б.А, к.т.н., доц. Гіоргізова-Гай В.Ш., к.т.н., доц. Артюхов В.Г.

Семінар відбудеться 28 листопада 2016 року о 12:00 в 304 аудиторії 26 корпусу.
Будемо дуже раді Вас бачити, тож до зустрічі у понеділок!

FileFile sizeОстання Зміна
Download this file (Високопродуктивні розподілені обчислювальні системи.pdf)Високопродуктивні розподілені обчислювальні системи.pdf1311 Kb22.11.2016 12:55

IT Risk & Assurance Case Challenge

Бажаєш поринути у захопливий світ IT-консалтингу? Цікавишся Big Data, ISO, Cloud таIoT? Знаєш сучасні тенденції розвитку інформаційних технологій?

Тоді саме час взяти участь в IT Risk & Assurance Case Challenge відкомпанії EY!

Умови участі:

1. Бажання розвиватись у сфері консалтингу з IT-ризиків та безпеки
  2. Навчання на 3–6 курсі або диплом за спеціальністю «Інформаційні технології», «Інженерія програмного забезпечення», «Прикладна математика», «Кібернетика», «Комп’ютерні науки», «Кібербезпека» тощо
  3. Рівень володіння англійською мовою не нижче Intermediate.

Етапи відбору:

• До 23:00 1 грудня – Реєстрація учасників
  • До 10:00 5 грудня – Вирішення кейсового завдання
  • 12 грудня – Фінальна презентація кейсового завдання та оголошення переможців в офісіEY

Не втратьможливістьрозпочатикар’єру у міжнародній компанії – реєструйся вже зараз: https://goo.gl/forms/KKMt3Ym8sk41abBg1

FileFile sizeОстання Зміна
Download this file (ITRA Case Challenge.jpg)ITRA Case Challenge.jpg217 Kb22.11.2016 12:42

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>