Кафедра СП — одна з найпрестижніших кафедр НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського", яка першою в Україні розпочала підготовку фахівців з комп'ютерних систем проектування у 1972 році. Кафедра СП здійснює підготовку фахівців для науково-дослідної, проектної і організаційно-управлінської діяльності у галузі застосування сучасних інформаційних технологій у проектуванні найрізноманітніших об'єктів штучного середовища людини і інформатизації функціонування організацій та установ.

Новини > Новини > Продовжується набір на навчання за програмою „Подвійний диплом”
Продовжується набір на навчання за програмою „Подвійний диплом”

НТУУ „КПІ” разом з університетом Індіанополісу (США, штат Індіана) у 2009 році започаткував проект „Подвійний диплом”. Відповідно до проекту студенти НТУУ „КПІ” можуть пройти курс навчання в філії університету Індіанополісу в м. Афіни (Греція) або в базовому університеті в США, штат Індіана з отриманням двох дипломів – НТУУ „КПІ” та   університету Індіанополісу. Студенти НТУУ „КПІ” можуть навчатися як за програмою бакалаврів, так і за програмою магістрів.

Учасники програми „Подвійний диплом” навчатимуться за узгодженими двома університетами навчальними планами. Дисципліни, що їх студенти вивчатимуть в одному з університетів, зараховуватимуться в другому.

Освіта в університеті Індіанополісу платна.

Наявність двох дипломів підвищить шанси випускника отримати престижну роботу і зробити успішну кар’єру.

Детальну інформацію про програму „Подвійний диплом” та вимоги до претендентів дивись на сайті www.kpi.ua та www.uindy.gr

Заповнюй анкету претендента та резюме, подавай  координаторові  програми Маториній Тетяні Анатоліївні к.143 корп.1, тел 454-96-42 та отримай консультацію з питань цієї програми .

Attachments:
FileFile sizeОстання Зміна
Download this file (CV-1.doc)ANKETA35 Kb09.11.2010 13:56