Кафедра СП — одна з найпрестижніших кафедр НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського", яка першою в Україні розпочала підготовку фахівців з комп'ютерних систем проектування у 1972 році. Кафедра СП здійснює підготовку фахівців для науково-дослідної, проектної і організаційно-управлінської діяльності у галузі застосування сучасних інформаційних технологій у проектуванні найрізноманітніших об'єктів штучного середовища людини і інформатизації функціонування організацій та установ.

Новини > Новини > Електронний вступ
Електронний вступ

Шановні вступники!!!

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” приймає ваші документи навіть вночі — подавайте документи електронно будь-де і будь-коли! 
Елекронна заява повністю прирівнюється до паперової (Наказ Міністрества освіти і науки №1172 ), всі подані заяви ви можете переглядати у особистому кабінеті й моніторити рейтингову ситуацію за допомогою сайту vstup.info (інформація оновлюється раз на 24 години). Станом на 18 червня 2015 року вирішується питання можливості зарахування балів випускників ФДП під час подання електронних заяв. 

Переваги електронного вступу:

  • економія вашого часу;
  • жодних черг та спекотних коридорів;
  • жодних витрат на ксерокопії та виготовлення фотокарток;
  • можливість подати заяву будь-де і буль-який зручний час.
Якщо у вас виникають будь-які питання — звертайтесь за телефонами гарячих ліній факультетів та інститутів — kpi.ua/board-telephone
У подальшому буде розроблено інструкцію подання електронних заяв, яку ви зможете завантажити на офіційному сайті НТУУ “КПІ” та на сайтах факультетів й інститутів. Скористатись сайтом ez.osvitavsim.org.ua можна буде з дня початку прийому документів (10.07.2015).

Електронний вступ

Attachments:
FileFile sizeОстання Зміна
Download this file (Elektronniy vstup.pdf)Elektronniy vstup.pdf279 Kb23.06.2015 20:33