Кафедра СП — одна з найпрестижніших кафедр НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського", яка першою в Україні розпочала підготовку фахівців з комп'ютерних систем проектування у 1972 році. Кафедра СП здійснює підготовку фахівців для науково-дослідної, проектної і організаційно-управлінської діяльності у галузі застосування сучасних інформаційних технологій у проектуванні найрізноманітніших об'єктів штучного середовища людини і інформатизації функціонування організацій та установ.

Новини > Новини > курси інтенсивного вивчення французької мови
курси інтенсивного вивчення французької мови

Chers Amis!

Національний Технічний Університет України «КПІ» Україно-Французький Центр НТУУ «КПІ»

 З метою сприяння студентському стажуванню та навчанню в університетах Франції, а також науково-академічним обмінам, Україно-Французький Центр НТУУ «КПІ» започатковує курси інтенсивного вивчення французької мови, яка допоможе Вам приєднатися до підготовчої програми «Подвійний диплом» НТУУ «КПІ» з університетами Франції. Викладання здійснюється професіоналами високого класу із залученням носіїв мови.

 

Набір здійснюється до груп різного рівня, включаючи початковий. Навчальна програма за обсягом та термінами орієнтована на отримання міжнародних сертифікатів DELF та DALF, необхідних для участі у міжнародних програмах академічної мобільності.

 

За додатковою інформацією звертайтеся до координатора україно-французьких проектів НТУУ «КПІ», доцента факультету лінгвістики Огурцової Ольги Леонідівни: 050 14 337 95; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .