Кафедра СП — одна з найпрестижніших кафедр НТУУ "КПІ", яка першою в Україні розпочала підготовку фахівців з комп'ютерних систем проектування у 1972 році. Кафедра СП здійснює підготовку фахівців для науково-дослідної, проектної і організаційно-управлінської діяльності у галузі застосування сучасних інформаційних технологій у проектуванні найрізноманітніших об'єктів штучного середовища людини і інформатизації функціонування організацій та установ.

Новини > Новини
Новини
Списки зарахованих на 5 курс за контрактом!
Вітаємо!!!


Списки зарахованих на 5 курс за контрактом за кошти фізичних/юридичних осіб.
Attachments:
FileFile sizeОстання Зміна
Download this file (ІПСА_контракт_5.pdf)ІПСА_контракт_5.pdf80 Kb18.08.2016 15:23
 
Списки зарахованих на 5 курс за державним замовленням!
Вітаємо!

Списки зарахованих на 5 курс за державним замовленням!




Attachments:
FileFile sizeОстання Зміна
Download this file (5_курс_маг.xls)5_курс_маг.xls71 Kb18.08.2016 11:33
Download this file (5_курс_спец.xls)5_курс_спец.xls35 Kb18.08.2016 11:33
Download this file (ІПСА - Списки зарахованих 5 курс (Денна форма).pdf)ІПСА - Списки зарахованих 5 курс (Денна форма).pdf100 Kb18.08.2016 15:18
 
Системне проектування сервісів, заочна форма навчання!
Шановні студенти!

Для зарахування Вас на спеціалізацію системне проектування сервісів,  магістр, заочної форми навчання, просимо принести оригінали атестату та додатку до атестату  в кімнату 002/ 13 корпуса, з 15.08 по 17.08, наступним студентам:

1) Бойко Павло Васильевич
2) Южаков Микита Анатолійович
3) Ващенко Антон Вячеславович
4) Мороз Юрій Анатолійович
5) Слюсарчин Олександр Віталійович
6) Бабій Андрій Борисович
7) Бєлінський Денис Андрійович
 
Розклад роботи приймальної комісії НТУУ КПІ. Період з 15.08. по 19.08
 Графік роботи приймальної комісії!

 Період з 15.08 по 19.08!!!

Кімната 002, корпус 13!

Понеділок, середа, четверо - 14:00 - 17:00

Вівторок, п'ятниця - 10:00 -13:00

 
Результати з іспиту- англійська мова! 5 курс!
Результати з іспиту- англійська мова!

1) Южаков Микита Анатолійович - 5
2) Матківська Наталія Михайлівна - 4,5
3) Ващенко Антон Вячеславович- 3,5
4) Мороз Юрій Анатолійович- 3,5
5) Бойко Павло Васильевич - 3,5
6) Слюсарчин Олександр Віталійович - 3
7) Бєлінський Денис Андрійович - 3
8) Бабій Андрій Борисович - 3,5
 
Списки зарахованих на 1 курс по спеціалізації: Системне проектування сервісів!

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!!!

 Вітаємо Вас зі вступом на Кафедру Системного Проектування!!!
Attachments:
FileFile sizeОстання Зміна
Download this file (IPSA_122_system_proect_servis.xls)IPSA_122_system_proect_servis.xls29 Kb09.08.2016 08:18
 
Списки зарахованих на 1 курс по спеціалізації: Інформаційні системи та технології проектування!
ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!!!

 Вітаємо Вас зі вступом на Кафедру Системного Проектування!
Attachments:
FileFile sizeОстання Зміна
Download this file (IPSA_122_informatc_sistemy_tehnologii_proect.xls)IPSA_122_informatc_sistemy_tehnologii_proect.xls29 Kb09.08.2016 08:13
 
Розклад вступних випробувань - англійська мова
Розклад вступних випробувань з англійської мови!!

Консультація 09.08.2016 в 103 аудиторії 7 корпусу о 16:00.

Іспит  10.08.2016 о 10:00 в корпусах 18 та 19.

Увага!!! Перед іспитом необхідно отримати перепустку в приймальній комісії ІПСА (002-13).
Приймальна комісія починає роботу з 9:30.




 
Результати комплексного фахового вступного випробування 6.08.2016

Результати комплексного фахового вступного випробування 

За ОППП Магістр/Спеціаліст 
6 серпня 2016 року 
По кафедрі системного проектування
Спеціальність: Комп’ютерні науки та інформаційні технології 

Спеціалізація: Системне проектування сервісів

ПІБ Оцінка
1 Бабій Андрій Борисович 3
2 Бєлінський Денис Андрйович 3
3 Бойко Павло Васильйович 4
4 Ващеко Антон Вячеловаович 4,5
5 Матківська Наталія Михайлівна 4,5
6 Мороз Юрій Анатолійович 4,5
7 Оненко Сергій Миколайович не писав
8 Рикун Володимир Олександрович не зарах.
9 Скоробогатько Денис Валейрійович не зарах.
10 Слюсарчин Олесандр Віталійович 3,5
11 Шишлаков Олександр Олександрович не писав
12 Южаков Микита Анатолійович 4


Спеціалізація: Інформаційні технології і системи проектування

ПІБ Оцінка
1 Аззуз Іскандар Джабра 5
2 Акимов Вадим Сергійович 4,5
3 Бондаренко Олексій Сергійович 5
4 Будник Сергій Анатолійович 5
5 Бужак Юлія Юріївна 5
6 Галушко Марія Олегівна 5
7 Деньга Андрій Володимирович не зарах.
8 Дудко Дмитро Іванович 5
9 Журавльов Павло Володимирович 5
10 Загороднюк Андрій Олександрович 4,5
11 Івченко Дмитро Анатолійович 5
12 Калюжний Максим Сергійович 4,5
13 Козинський Євген Олександрович не писав
14 Кошкін Єгор Геннадійович 5
15 Кравчук Євгеній Сергійович 5
16 Круш Ігор Володимирович не писав
17 Куц Михайло Сергійович 5
18 Магас Валентин Васильович 4,5
19 Мазурік Олексій Юрійович не писав
20 Марков Дмитро Костянтинович не писав
21 Матківська Наталія Михайлівна не писав
22 Медведський Андрій Миколайович 4,5
23 Михалько Віталій Геннадійович не писав
24 Мулява Ігор Ярославович 4,5
25 Осадчий Дмитро Юрійович 5
26 Остапчук Ян Михайлович не писав
27 Петрішенко Сергій Олександрович не писав
28 Піпіч Артем Андрійович не писав
29 Прасолов Андрій Павлович 5
30 Проценко Михайло Михайлович 5
31 Рудий Василь Леонідович 5
32 Сарапулов Віктор Сергійович 5
33 Свєтлова Олена Костянтинівна 4,5
34 Севідов Павло Миколайович 5
35 Сергеєв Єгор Ігорович 5
36 Слухай Яна Олександрівна не писав
37 Сутула Олександр Віталійович 5
38 Ткаченко Дмитро Анатолійович не писав
39 Унгул Володимир Валерійович 5
40 Ханенко Олександр Андрійович 4,5
41 Шаптала Роман Віталійович не писав
42 Шеренковський Артем Олегович 5
43 Якимець Роман Вікторович 5
44 Яременко Костянтин Миколайович 4,5

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>