Кафедра СП — одна з найпрестижніших кафедр НТУУ "КПІ", яка першою в Україні розпочала підготовку фахівців з комп'ютерних систем проектування у 1972 році. Кафедра СП здійснює підготовку фахівців для науково-дослідної, проектної і організаційно-управлінської діяльності у галузі застосування сучасних інформаційних технологій у проектуванні найрізноманітніших об'єктів штучного середовища людини і інформатизації функціонування організацій та установ.

Новини
Новини
Списки зарахованих на 5 курс за бюджетом

Списки студентів 5 курсу, Магістри та Спеціалісти (бюджет)

Attachments:
FileFile sizeОстання Зміна
Download this file (ІПСА_5_спец_ден.pdf)ІПСА_5_спец_денна_бюджет97 Kb22.08.2015 17:31
Download this file (ІПСА_5_маг_ден.pdf)ІПСА_5_маг_денна_бюджет109 Kb22.08.2015 17:31
 
Рекомендція на Контракт (5 курс)

Списки абітурієнтів, що були рекомендовані на п’ятий курс (за контрактом)

Attachments:
FileFile sizeОстання Зміна
Download this file (Пропонуються на контракт.pdf)5 курс - контракт 2015р128 Kb22.08.2015 17:25
 
Вітаємо перший курс ІПСА!

Списки груп першого курсу ІПСА

Attachments:
FileFile sizeОстання Зміна
Download this file (Spiski_grupp_pervogo_kursa_IPSA.pdf)Списки груп першого курсу ИПСА56 Kb17.08.2015 20:51
 
Списки зарахованих на 5 курс за бюджетом

Офіційні списки зарахованих на 5 курс ІПСА (бюджет)

Приймальна комісія ІПСА, вітає вступників 5 курсу з успішним зарахуванням.
 
Поселення!

До відома вступників 2015 року

відповідальна за поселення:

Вікторія Юріївна                 тел. 0672315755

 
Оновлення рекомендацій до вступу на 5 курс

Рекомендації до вступу на 5 курс станом на 16 серпня 2015 р.

Рекомендовані до вступу на магістратуру/спеціаліста станом на 16 серпня 2015 р. Ті, хто мають дві заявки, або бажають відмовитись від бюджету заради контракту мають в обов'язковому порядку написати заяву вибору 17 серпня 2015 з 13:00 до 16:00 аудиторія 002 корпус 13. 
Поважайте ваших колег!


Attachments:
FileFile sizeОстання Зміна
Download this file (Rekomendatsiyi_pidrozdilu_MMSA.pdf)Рекомендовані (підрозділ ММСА)113 Kb16.08.2015 11:34
Download this file (Rekomendatsiyi_pidrozdilu_SP.pdf)Рекомендовані (підрозділ СП)89 Kb16.08.2015 11:34
 
Інтегральні рейтинги вступників

Інтегральні рейтинги вступників

До уваги абітурієнтів за напрямком підготовки магістр/спеціаліст, приймальна комісія ІПСА пропонує ознайомитися з інтегральними рейтингами на спеціальності:

8.04030301 Системний аналіз і управління
8.04030302 Системи і методи прийняття рішень
8.04030203 Соціальна інформатика
8.18010013 Управління проектами
8.05010102 Інформаційні технології проектування
8.05010103 Системне проектування (денна форма)
8.05010103 Системне проектування (заочна форма)

7.04030301 Системний аналіз і управління
7.04030302 Системи і методи прийняття рішень
7.04030203 Соціальна інформатика
7.05010102 Інформаційні технології проектування
7.05010103 Системне проектування (денна форма)



 
Результати випробування з англійської мови

Результати вступного випробування з іноземної мови

За ОППП Магістр
12 серпня 2015 року

8.05010103 Системне проектування(Заочна форма навчання)

№ зп

Прізвище, ім'я, по батькові

Результати випробування

Бали

ECTS

Цифрою

1

Бідніченко Олексій Олександрович

75

С

4

2

Боднар Юрій Анатолійович

43

Не задовільно

3

Волівник Євгенія Олександрівна

66

D

3,5

4

Гусан Катерина Анатоліївна

75

C

4

5

Демченко Євгеній Ігорович

72

D

3,5

6

Дудкін Валентин Ілліч

41

Не задовільно

7

Євтух Богдан Віталійович

Не з’явився

8

Ілієнко Тетяна Вікторівна

23

Не задовільно

9

Карнаух Дмитро Віталійович

34

Не задовільно

10

Ковальський Владислав Валентинович

35

Не задовільно

11

Наконечний Андрій Остапович

60

Е

3

 

8.05010103 Системне проектування(Денна форма навчання)

 

№ зп

Прізвище, ім'я, по батькові

Результати випробування

Бали

ECTS

Цифрою

1

Парамонов Володимир Денисович

75

С

4

2

Ревуцька Ірина Володимирівна

Не з’явилася

3

Хілько Павло Васильович

Не з’явився

4

Черненко Олеся Юріївна

67

D

3,5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
Результати комплексного фахового вступного випробування

Результати комплексного фахового вступного випробування

За ОППП Магістр/Спеціаліст
11 серпня 2015 року
По кафедрі  системного проектування

8/7.05010103 Системне проектування(денна форма навчання)

№ зп

Прізвище, ім'я, по батькові

Оцінки, отримані за кожне завдання

Результат (середньо-арифметич-не оцінок, що заокруг-лене до цілих)

Завдання 1 (АОС)

Завдання 2 (МО)

Завдання 3 (ООП)

Завдання 4 (КМ)

1

Акінфієва Анастасія Олегівна

не з'явилася

2

Ігнатченко Лука Олександрович

100

100

100

98

100

3

Королевський Герман Дмитрович

не з'явився

4

Красюк Віталій Сергійович

не з'явився

5

Куліш Златослава Ігорівна

100

100

100

70

93

6

Мельничук Микола Михайлович

80

100

100

100

95

7

Мироненко Сергій Сергійович

не з'явився

8

Науменко Тетяна Олександрівна

100

100

100

80

95

9

Осіюк Дмитро Васильович

не з'явився

10

Парамонов Володимир Денисович

75

95

95

74

85

10

Романчук Володимир Ігорович

не з'явився

11

Савчук Артем Юрійович

80

100

100

100

95

12

Суржан Антон Олегович

не з'явився

13

Ткаченко Катерина Петрівна

не з'явилася

14

Хілько Павло Васильович

не з'явився

15

Черненко Олеся Юріївна

75

75

10

65

57

Прийом заяв на апеляцію з 14:00-16:00 12.08.2015
210 аудиторія 35 корпусу

Апеляція з 16:00-18:00 12.08.15
210 аудиторія 35 корпусу


8/7.05010102 Інформаційні технології проектування

№ зп

Прізвище, ім'я, по батькові

Оцінки, отримані за кожне завдання

Результат (середньо-арифметич-не оцінок, що заокруглене до цілих)

Завдання 1 (АОС)

Завдання 2 (МО)

Завдання 3 (ООП)

Завдання 4 (КМ)

1

Бабенко Володимир Володимирович

83

100

60

90

84

2

Гаврилович Дмитро Костянтинович

не з'явився

3

Галатенко Дмитро Володимирович

78

100

84

93

89

4

Казаченко Ольга Дмитрівна

80

100

100

100

95

5

Качко Микита Андрійович

не з'явився

6

Ковальов Антон Ігорович

83

100

100

100

96

7

Куцаченко Нікіта Геннадійович

80

100

97

84

91

8

Малишев Андрій Ігорович

75

100

65

100

85

9

Попеляєв Денис Павлович

100

100

100

95

99

10

Ревуцька Ірина Володимирівна

83

100

80

100

91

11

Романчук Володимир Ігорович

не з'явився

11

Савельєв Юрій Дмитрович

80

100

97

100

95

12

Сливка Тарас Петрович

75

100

84

100

90

13

Солдатенко Ярослав Валерійович

80

100

100

98

95

14

Чернацький Артем Юрійович

не з'явився

15

Яременко Вадим Сергійович

не з'явився

Прийом заяв на апеляцію з 14:00-16:00 12.08.2015
210 аудиторія 35 корпусу

Апеляція з 16:00-18:00 12.08.15
210 аудиторія 35 корпусу


Результати комплексного фахового вступного випробування

За ОППП Магістр
11 серпня 2015 року

8.05010103 Системне проектування(Заочна форма навчання)

№ зп

Прізвище, ім'я, по батькові

Оцінки, отримані за кожне завдання

Результат (середньо-арифметич-не оцінок, що заокруг-лене до цілих)

Завдання 1 (АОС)

Завдання 2 (МО)

Завдання 3 (ООП)

Завдання 4 (КМ)

1

Бідніченко Олексій Олександрович

80

100

97

0

70

2

Боднар Юрій Анатолійович

85

98

70

100

89

3

Волівник Євгенія Олександрівна

75

100

60

84

80

4

Гусан Катерина Анатоліївна

95

100

84

100

95

5

Демченко Євгеній Ігорович

65

100

50

84

75

6

Дудкін Валентин Ілліч

72

100

50

70

73

7

Євтух Богдан Віталійович

80

100

95

100

94

8

Ілієнко Тетяна Вікторівна

90

75

85

84

84

9

Карнаух Дмитро Віталійович

5

100

75

100

70

10

Ковальський Владислав Валентинович

72

75

85

98

83

11

Наконечний Андрій Остапович

75

75

40

100

73

Прийом заяв на апеляцію з 14:00-16:00 12.08.2015
210 аудиторія 35 корпусу

Апеляція з 16:00-18:00 12.08.15
210 аудиторія 35 корпусу


 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>