Шановні студенти, відкрито набір на програму стажування в компанію Melexis!

Стажування в компанії Melexis (більше інформації про компанію на офіційному сайті: melexis.com) – це прекрасна можливість отримати унікальний інженерний досвід в команді професіоналів, які розробляють мікросхеми світового рівня!

На стажуванні учасники будуть створювати аналогові мікросхеми в Cadence Virtuoso, вдосконалять навички в мікроелектронній схемотехнці, будуть працювати з найсучаснішим вимірювальним обладнанням, користуватися LabVIEW/Python для автоматизації вимірювань, розробляти друковані плати в Altium Designer, програмувати на С/ASM.

Melexis пропонує гнучкий графік відвідування офісу та заняття у спільній науково-освітній лабораторі КПІ-Мелексіс (двічі на тиждень починаючи з вересня протягом року з застосуванням сучасної професійної системи проектування Cadence), індивідуальну стипендію і можливість працевлаштування після завершення стажування. Студенти матимуть можливість застосувати на практиці теоретичні знання з курсів «Аналогова електроніка», «Твердотільна електроніка», «Цифрова електроніка» та інші.

Можливі наступні напрямки стажування:

Trainee in Analog Design Group

https://www.linkedin.com/jobs/view/3844040360

Етапи:

  1. заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/UmLCKpxppseprSNZ7
  2. технічний тест, інтерв’ю та відбір (квітень 2024)
  3. літня практика (червень-серпень 2024) та стажування (починаючи з вересня 2024)
  4. проходження літньої практики в офісі та заняття у спільній науково-освітній лабораторі КПІ-Мелексіс (двічі на тиждень починаючи з вересня протягом року з застосуванням сучасної професійної системи проектування Cadence)

У разі виникнення питань, звертайтеся до Приходько Ольги – HR manager:
+38 (050) 457-03-25
opr@melexis.com