Відгуки випускників

Що кажуть випускники кафедри системного проектування (попередня назва – кафедра систем автоматизованого проектування САПР)

Відгук: Навчання на кафедрі Системного Проектування ІПСА дає змогу освоїти базові навички в усіх сферах розробки та адміністрування, кожен може обрати свій напрямок та викладачі охоче сприяють вашому розвитку в обраних вами технологіях. Таким чином студенти рівня початківця мають гарне підґрунтя та базу, щоб працювати з різними технологіями та займати посаду Software Engineer.

Болобан Олег Анатолійович

Місце роботи: Geniusee

Чудова кафедра, дають багато практичних завдань. Викладачі стараються розповідати щось нове, оновлювати програму і лабораторні.

Галушко Марія Олегівна

Місце роботи: Amazon

В принципе, можно назвать кафедру хорошим местом для получения фундаментальных знаний и “курса выживания молодого бойца”. За время учёбы я научился адаптироваться, договариваться и импровизировать при решении проблем. Из минусов это то что неоправданно много времени нужно уделять второстепенным предметам, достаточно много преподавателей рассказывает курс не интересно, “по книжке”. Из плюсов – есть и такие, которые полностью отданы своему делу – и по курсу подробней объяснят, и про мировые тренды расскажут, и с составлением резюме помогут. Если бы я завтра оказался в 2011 году – не раздумывая снова поступил бы на нашу кафедру.

Качко Никита Андреевич

Місце роботи: Amazon

На кафедрі я отримав неймовірні знання та навчики, які необхідні в реальному житті. Також неймовірних друзів, які залишаться на роки. Хочу відмітити викладачів, яких я кожен раз згадую з ностальгією та легкою посмішкою, про яких розказую людям, коли згадую університет, і які дали мені те, що я пам’ятатиму завжди. А саме Харченко, Кисільова, Гречко та Голубова, Чкалов, Чекалюк, Калита, Боханов, Стусь, Бритов, Духаніна. Якщо до Вас це повідомлення дійде, то я хочу, щоб ви знали, що ви робите неймовірну працю і ми вас всі дуже любимо і пам’ятаємо.

Мулява Игорь

Для мене навчання на кафедрі було динамічним, ефективним, цікавим і насиченим на події процесом. Активність іпрофесіоналізм викладачів, що йдуть в ногу з часом і світовою наукою та ентузіазм молодих вчених, які залучені до навчального процесу,роблять навчання і наукові дослідження особливо результативними.Особливо хочеться відзначити широкі міжнародні зв’язки кафедри, що дозволяють студенту повчитися і пройти стажування у провідних університетах світу.

Федоренко Олексій

Місце роботи: машинобудівна компанія (Німеччина)

Навчання на кафедрі САПР дало мені неоціненний досвід і знання в області інформаційних технологій, впевненість у своїх професійних здібностях і шлях для подальшого вдосконалення.

Пушкар Володимир Іванович

Місце роботи: Старший системний адміністратор Кафедри САПР КПІ: 2001 – 2017 Старший системний інженер ПрАТ “МТС Україна”: 2005 – 2010 Unix / мережний системний адміністратор корпорації “Квазар-Мікро”: 2004 – 2005 Системної архітектури ТОВ “Digital Screens”: 2011 – до цього дня Старший системний адміністратор ВАТ “Digital Ventures”: 2010 – 2011 Начальник відділу

Хороші були часи! Приємно згадати і дуже сумую за часами, коли вчилася і працювала на кафедрі системнимадміністратором. Кафедра багато чого мені дала,дуже вдячна всім викладачам і сумую за ними. На останніхкурсах я працювала в МТСу відділі експлуатації NSS (система комутації), займалася підтримкоюсистем управління комутаційного обладнання. З літа цього року перейшла у відділ інформаційної безпеки.

Марина Шпакаускас

Місце роботи: МТС

Народився 9 травня 1982 року в Києві. Випускник кафедри САПР 2005 року. Приєднався до групи з проектування інтегральних схем під керівництвом Стіканова В.Ю. у 2002 році. Після закінчення університету у 2005 році став викладачем на кафедрі проектування електронних схем Бранденбурзького технічного університету міста Коттбуса, Німеччина. Викладав та проводив лабораторно-практичні заняття з дисципліни «Високочастотна Електротехніка».

Соломко Валентин Aнатолiйович

Місце роботи: General Electric в Мюнхен

Навчання в КПІ було для мене нелегким випробуванням, оскільки я завжди тяжів до гуманітарних наук. САПР вибрав за принципом “вчитися треба того, що найменше знаєш”. І не прогадав. Навичка швидко вникати в нові завдання, впевнена робота з великими масивами різнорідної інформації, здатність виділяти головне і основне, вміння структурувати виникаючi проблеми – це те, чого навчають на кафедрі САПР, і це саме те, що дозволяє мені менше переживати про світові кризи. Адже випускники кафедри САПР, загартовані нелегким навчанням, будуть завжди потрібні й затребувані на сучасному ринку праці.

Юрій Якимов

Місце роботи: Консультант по SAP, KONE Ліфтс Москва, Росія

Кафедра САПР дає студенту можливість отримання багатосторонніх знань в області високих технологій, будь-то апаратна або програмна частина електронних пристроїв. В ході занять вивчається принцип функціонування лічильних пристроїв на самих різних рівнях, від фізики напівпровідникових приладів та схемотехніки до архітектури персонального комп’ютера в цілому. ;Паралельно на кафедрі багато уваги приділяється техніці розробки програмного забезпечення та системного аналізу Все разом дає дуже хорошу базу знань як для пошуку цікавої і перспективної роботи так і для подальшого саморозвитку.
Співпраця кафедри САПР із зарубіжними ВУЗами дала мені можливість поїхати на переддипломну практику до Німеччини на півроку.

Іщук Валентин

Місце роботи: Науковий співробітник інституту мікро- та наноелектроніки в Технологічному Університеті Ільменау, Німеччина.

Як добре, що мені пощастило з вибором професії, а також самої чудової кафедри НТУУ “КПІ” – кафедри систем автоматизованого проектування. Спасибі величезне всьому викладацькому складу за теоретичну базу, яку я отримав, навчаючись на кафедрі САПР. Крім того, саме завдяки викладачам мені пощастило знайти свою першу роботу! Хотілося б, щоб досвід і школа, які існують на кафедрі, продовжували розвиватися незважаючи ні на що, і допомагали майбутнім поколінням отримати саму затребувану професію 21 століття, пов’язану з інформаційними технологіями.

Красношапка Володимир Олександрович

Місце роботи:Ciklum (www.ciklum.net)

Як було навчатися на кафедрі СП? Гарне питання. Перший курс – був найважчим, але й самим цікавим, тому що все було новим. Починаючи умовами проживання (гуртожиток) і закінчуючи великими лекційними залами. Але! Втягуючись у процес, знаходиш нове у вже звичному і починаєш більше отримувати того чого хочеш (шукаєш) і більш чітко розуміти що саме хочеш. Таким чином плавно підходиш до питання Що це мені дало? У першу чергу – знання. Знання – різні, як чисто технічні так і життєві.
Технічна освіта, отримана на кафедрі САПР, допомагає мені і сьогодні. Навички логічного мислення і предметна база, отримані за час навчання, дозволяють застосовувати їх не тільки в роботі, а й у повсякденному житті.

Железкін Юрій